...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Odalar ve Borsalar Birliği’nde 69.Genel Kurul

05 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 442 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Odalar ve Borsalar Birliği’nde 69.Genel Kurul

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 69. Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti.

 niyazi ercan necdet caliskan (Small)Düzenlenen Genel Kurul Toplantısına Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda T.O.B.B. Delegesi olan H.Necdet Çalışkan ve BTO Oda Meclis Başkanı A.Niyazi Ercan da davetli olarak katıldı.

 69. Genel Kurul Toplantısına beraberindeki Bakanlar Kurulu Heyeti ile katılan Başbakan R.Tayyip Erdoğan Delegelere bir konuşma yaptı.

 31.07.2013 Çarşamba günü Genel Kurul toplantısı sonrası, TOBB İkiz Kuleler’in bahçe kısmında gerçekleştirilen iftar davetinde, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç ve Ali Babacan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayatı Yazıcı, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Adalet Bakanı Sadullah Ergin de yer aldı.

 Toplantıya katılan Bakanlar arasında eski T.O.B.B. Başkan Yardımcısı şu anki Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan büyük ilgi gördü. Toplantı esnasında Sayın Çağlayan ile Yönetim Kurulu Başkanımız ve Meclis Başkanımız da görüşme yaptılar.

Türkiye’deki bütün Ticaret Odaları, geçen hafta yaptıkları açıklamayla şu anki TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na destek verdiklerini ilan etmişlerdi.

1.08.2013 Perşembe günü TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleşen TOBB 69. Genel Kurulu’nda Hisarcıklıoğlu, toplam 1734 delegenin imzasıyla aday gösterildi. Tek aday olarak seçimlere giren Hisarcıklıoğlu, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu ve yeni TOBB Başkanı yine Sayın Hisarcıklıoğlu seçildi.

 Daha önceden M.Rifat Hisarcıkoğlu’nu desteklediklerini bizzat kendilerine ilettiğini belirten,Yönetim Kurulu Başkanımız H.Necdet Çalışkan; “Rifat Bey’in yeniden seçilmiş olması şahsım adına mutluluk verici bir sonuçtur. Yeni hizmet döneminin Rifat Bey’e , T.O.B.B. camiamıza ve Ülkemize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

niyazi ercan necdet caliskan (Small)

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika