...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1839 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Özalp : “180000 m2 Parke Taşı Döşedik”

02 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 232 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Özalp : “180000 m2 Parke Taşı Döşedik”

Beypazarı’nda İlçe Merkezinin yanı sıra ücra köşelerde de yol çalışmaları yapılıyor

Vatandaşların kullandığı tüm yolları çamursuz ve güvenli hale getirmek amacıyla çalışma yürüten Beypazarı Belediyesi Fen İşleri ekipleri, Karapınar Sokak altında vatandaşların dereden geçmek için kullandıkları köprü yolunun yapım çalışmalarına başladı.

Kış aylarında vatandaşların sık sık karşıdaki evlerine geliş gidişlerde kullandığı ve çamur nedeniyle sıkıntı yaşanan yolda Beypazarı Belediyesi ekiplerince parke taşı döşeniyor. Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp çalışmaları yerinde inceleyerek “Göreve geldiğimizden bu yana yaklaşık 180.000 m2 parke taşı döşedik. Yine 95.000 m2 de soğuk asfalt döktük. Beypazarı’nda bu yol gibi birçok sıkıntılı ve çamurdan geçilmeyen yolu güvenli ve rahat yürünür hale getirdik. Vatandaşların taleplerini de dikkate alarak, incelemelerimizi yapıp, gerek görülen ve sık kullanılan bölgelerdeki toprak yolları, asfalt veya parke taşı döşeyerek düzenledik. Bu yıl da çalışmalarımızı aynı tempoda sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları | Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Köşe Takımları
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika