...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1970 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

ÖZALP BEYPAZARI UÇAĞI İÇİN KOTİL’E TEŞEKKÜR ETTİ

26 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 561 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»ÖZALP BEYPAZARI UÇAĞI İÇİN KOTİL’E TEŞEKKÜR ETTİ

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp Türk Hava Yolları Genel Müdürü Doç.Dr. Temel Kotil’e yeni alınan uçaklardan birine “Beypazarı” adının verilmiş olmasından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

thy2 (Small)Yapılan ikili görüşmeler çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilerek, gelecekte yapılabilecek olası ortak projelerin üzerinde duruldu.

THY Genel Müdürü Temel Kotil; “Esenboğa Havalimanı üzerinde 6 – 7 saat süren aktarmalı uçuşları gerçekleştiren yolcularımızın, bu sürelerini daha değerli hale getirebilmek için 2 – 3 saatlik Beypazarı turlarını en kısa sürede hayata geçireceğiz” dedi. Gerekli tüm düzenlemelerin zaman kaybetmeksizin aktif hale gelmesi için ilgili tüm talimatları ziyaret sırasında tüm yetkililere iletti.

Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında gündeme gelen bir diğer konu ise; Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firmalarının uçuşlarında kullandıkları “Skytrax ve Skyline” gibi tüm dergilerinde Beypazarı haberlerinin yayınlanması oldu. Bu konuda gereken talimatları ilgililere ileten Kotil, Beypazarı haberlerinin en kısa sürede belirtilen dergilerde yerini alacağını belirtti.

Yerli ve yabancı turist ziyaretlerinin artış göstermesi beklenen gelişmeler sonrasında, Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp ise;  “Beypazarı’nda tüm misafirperverliğimizi gelecek olan ziyaretçilerimize göstererek onlara unutamayacakları bir deneyim bırakmak arzusundayız. Bu konuda ki tüm çalışmalarımız hazır durumdadır” dedi.

thy1 (Small)

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika