...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1958 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÖZALP “MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR”

16 Temmuz 2013 Tarihinde Yayınlandı 622 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»ÖZALP “MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR”

DSC_1940 (Small)Beypazarı Belediyesi´nce yol, kaldırım, altyapı çalışmaları ilçenin dört bir yanında devam ediyor.

Beypazarı Belediyesi ilçenin dört bir yanında başlattığı çalışmaları aralıksız sürdürüyor.Bu güne kadar yapılan çalışmalarla büyük aşama kaydedilen kaldırım ve yol yapım çalışmaları, kanalizasyon ve içme suyu hattı yenileme çalışmaları devam ediyor.

Hiç yolu olmayan ve yeni imara açılan yerlerde yapılan alt yapı çalışmaları sonrası, kaldırım ve yol yapım çalışmaları yürütülüyor. ,

Konuyla ilgili açıklama yapan Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp “Bahar Sitesi ve Hürkent sitesi yanı Esen Sokak’ta yol yapım ve bağlantı çalışmalarına başladık. Hacıkara Mahallesi’nde temeli atılan 3 Katlı Kapalı Pazar Yeri yapım çalışmaları ve geçtiğimiz günlerde Hamzalar Mahallesi’nde başlayan su ve kanalizasyon çalışmalarına devam ediyoruz.

Beypazarı’nda çamurlu tozlu yolları bitirmeye kararlıyız. Ticaret Meslek Lisesi yanında vatandaşlarımızın sıkıntı çektiği ve sıklıkla kullanılan yolların yapımını tamamladık. Yine Papatya Sokak’ta kanalizasyon ve yol çalışmalarımız devam ediyor. Boztepe Mevkii 75 Yıl Bulvarı üzerinde kanalizasyon ve içme suyu çalışmalarımız başladı. Halkımızın daha güvenli ve rahat bir şekilde yeni Devlet Hastanemize ulaşımları için hastane çıkışı sol cephede bulunan tepenin harfiyatını alarak, 300 metre uzunluğunda değişik yüksekliklerde istinat duvarı yapım çalışmalarına başladık. Çalışmalar tamamlandığında halkımızın daha güvenli bir şekilde hastaneye ulaşımı sağlanacak.

Beypazarı’na her zaman bir fazla hizmet getirebilmenin çabası içerisindeyiz. İlçemizin her köşesinde yapılan çalışmaları bizzat takip ediyorum. Meyve veren ağaç taşlanır, bu işler kolay değil. Beypazarı’nda çok şey değişti.Bunu hazmedemeyenler farklı yollara başvuruyor, adeta karalama kampanyası başlatıyorlar, ancak vatandaşlarımız herşeyin farkında.İlçemiz güzelleşmeye, kalkınmaya devam edecek” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika