...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ÖZALP ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

02 Ekim 2013 Tarihinde Yayınlandı 325 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»ÖZALP ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

mcengizozalp (Small)Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksek Okulu’nun davetiyle gerçekleştirilen “Üniversite ve Beypazarı” konulu söyleşiye katılan Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp; yoğun katılımlı geçen buluşmada öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtladı.

Beypazarı’nın, ünivesiteli öğrencileri kendi birer evladı olarak gördüğünü belirterek konuşmasına başlayan Başkan Özalp; şehrin demografik, ekonomik, sosyal ve kültürel yapısı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Öğrencilerimizin talep ve ihtiyaçlarını yerine getirmek için büyük bir özveri ile çalışmaya devam edeceğiz. Kültürel aktivitelerin yanı sıra; çeşitli eğitimler konusunda da istek gelmesi durumunda katkı vermeye hazırız” diyen Özalp, öğrencilerden gelen yoğun talep ve önerilerin en kısa sürede değerlendirilerek hayata geçirileceğini belirtti.

Üniversite ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını belirten AÜ Beypazarı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.Dr. Timur Gültekin; “Bu görüşmelerin dönem dönem yine tekrarlanmasını bekliyoruz” diyerek teşekkürlerini iletti.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika