...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1580 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

RÖNESANS EĞİTİM VAKFI BEYPAZARI’NDA BİR OKULU İHYA EDECEK

02 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 258 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»RÖNESANS EĞİTİM VAKFI BEYPAZARI’NDA BİR OKULU İHYA EDECEK

unicefronesansRönesans Vakfı ile UNICEF protokol imzaladı

Rönesans Eğitim Vakfı ve UNICEF Türk Milli Komitesi arasında Rönesans Holding merkezinde imzalanan ‘Okulumuz Rönesans’ protokolü ile;  Beypazarı‘nda Kızılcasöğüt ilköğretim okulunda içme suyu, sanitasyon, okul altyapısında iyileştirme, oyun alanlarının bakımı, kütüphanelerin geliştirilmesi gibi faaliyetlerin gerçekleştirileceği bildirildi.

‘Okulumuz Rönesans’ protokolünü UNICEF Türkiye Milli Komitesi Başkanı Talat Halman ile Rönesans Eğitim Vakfı Başkanı Refia Jale imzaladı. İmza töreninde, UNICEF  Türkiye’nin önceliklerinin, imkanı olmayan çocukların eğitimine destek vermek, eğitim sisteminin kalitesini çocuk odaklı yaklaşımla geliştirmek ve Rönesans Eğitim Vakfının daha nitelikli eğitimli nesiller yetiştirilmesine destek vermeyi temel amacı olarak benimsediği belirtildi. Rönesans Eğitim Vakfı’nın 5 yıl içerisinde Rönesans İlköğretim Okulları’nm açılması, Rönesans Araştırma Enstitüsü’nün kurulması, yükseköğretim öğrencilerine burs ve bilimsel araştırma ve proje destekleme fonlarının oluşturulması, inşaat sektörüne ara eleman yetiştirmek için eğitim kurumları açılmasını hedeflediği belirtildi.

 

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : , ,
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika