...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1956 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sait Koca: “Tamamen Entegre Çalışan Bir Firmayız”

29 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 722 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Sait Koca: “Tamamen Entegre Çalışan Bir Firmayız”

Beyyem A.Ş. öncülüğünde piliç eti üretimi yapmak üzere 1986 yılında kurulan Beypi A.Ş.’nin (Beypiliç) temeli Beyyem A.Ş. ile atıldı.

BeypiFabrika

Beyyem A.Ş. Beypazarı‘nda karma yem üretmek amacı ile 1979 yılında kuruldu. Karma yem üretimi yapan fabrika, Ekim 1981’de üretime başladı. Beypi A.Ş. 1987 Ağustos ayında Bolu-Göynük’te kurduğu kesimhane ile piliç eti üretimine başladı. Beypazarı İlçesinde başlayan yatırımlar daha sonraki yıllarda Bolu ilinde de devam ettirildi. Bolu ilinde, ikinci bir kuluçkahane, karma yem fabrikası ve kesimhane ile çok sayıda damızlık ve üretim kümesleri yatırımları gerçekleştirildi.

1995 yılında şirket merkezi Bolu’ya alındı. 2004 yılında ise Beyyem A.Ş. tüm varlıkları ile Beypi A.Ş. ye katıldı. Şirketin tamamen entegre olarak çalıştığına işaret eden Beypiliç Genel Müdürü Dr. Sait Koca, “Ziraat mühendislerinin denetimindeki damızlık ünitelerinde üretilen damızlık yumurtalar şirkete ait kuluçkahanelerde basılmakta ve civciv üretimi gerçekleştirilmektedir. Üretilen bu civcivler sözleşmeli olarak çalışan yetiştiricilere verilmekte ya da kendi üretim kümeslerimizde yetiştirilmektedir.Sözleşmeli yetiştiricilerin seçiminde azami özen gösterilmekte, sözleşme yapmayan, teminat senedi vermeyen, kefil göstermeyen ve özellikle şirket kurallarına uymayan ve teknik kadromuzun talimatlarını uygulamayan yetiştiricilerle kesinlikle çalışılmamaktadır. Damızlık hayvanların yemleri hijyenik yem tesislerimizde yüzde 100 steril hale getirilmektedir” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika