...
TSK Mehmetçik Vakfı
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1563 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sektörün Lideri Artık Beypazarı Maden Suyu

05 Eylül 2014 Tarihinde Yayınlandı 322 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Sektörün Lideri Artık Beypazarı Maden Suyu

Beypazari-Acikhava-1Ulusal aylık dergi CAPITAL yeni sayısında geriden gelenleri ve Beypazarı Maden Suyu’nun çıkışını yazdı.

“Türkiye’de de Amazon gibi geriden gelip inovasyona, pazarlamaya, müşteri deneyimine yaptığı yatırımlarla liderliği alan pek çok marka var.” diyen CAPITAL dergisi, o markaları açıkladı.

Unlu mamullerde yıllardır hakimiyet süren Ülker’in, 2 yıl önce liderliği en büyük takipçisi olan Eti’ye kaptırdığını yazan dergi, “maden suyunda son 2 yılın birincisi olan Beypazarı, liderliği Kızılay’dan aldı. diyerek her yıl birçok ödülü kucaklayan Beypazarı Doğal Maden Suyu Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan’ı ve Beypazarılıları gururlandırdı.

Bu arada manşette kullandığımız dev tabela Ankara Akköprü’de yer alıyor.Her biri led aydınlatmaya sahip maden suyu şişelerinden oluşan Beypazarı yazısı ve bu tabela, tasarımcı firmaya Kristal Elma ödülünü kazandırdı.

İŞTE SON 5 YILDA LİDERİ DEĞİŞEN KATEGORİLER

lideri degisen sektorler

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika