...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Serçev Sevda Şarkıları Gecesi’ne Yoğun İlgi

21 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 619 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»Serçev Sevda Şarkıları Gecesi’ne Yoğun İlgi

sercev sevda sarkilari gecesi (1)SERÇEV Sevda Şarkıları gecesinde ihtiyaç sahibi çocuklara tekerlekli sandalye ve dizüstü  bilgisayar hediye etti. Geceye Beypazarı’ndaki engellilere yönelik çalışmaları ile beğeni toplayan Hamide Özalp’te katıldı.

Gecede, Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek  beyin felçli çocuklarla yakından ilgilendiler. Serebral Palsili (beyin felçli) Çocuklar Derneği (SERÇEV) ve Ümitköy Musiki Derneği, ‘Sevda Şarkıları’ gecesinde ihtiyaç sahibi çocuklara tekerlekli sandalye ve dizüstü bilgisayar hediye etti. Gece yoğun ilgi gördü.

Şinasi Sahnesi’nde düzenlenen törende, ihtiyaç sahibi çocukların her biri için vücut yapılarına uygun fizyoterapist onayıyla üretilen 21 tekerlekli sandalye ve 10 dizüstü bilgisayar verildi. Geceye eski TBMM Başkanı Koksal Toptan ve eşi Saime Toptan, eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Ak Parti Ankara milletvekilleri Tülay Selamoğlu ile Ülker Güzel, MHP Ankara Milletvekili Tuğrul Türkeş’te katıldılar.

Küçük Kar duygulandırdı

Derneğin Kurucu Başkanı Mehmet Gürkan, çocukların yüzü güldüğü için mutlu olduklarını belirterek, Avrupa Birliği destekli yaşam köyü kuracaklarını söyledi. Gökçek, derneğe 20 adet bilgisayar hediye edecek. 2 yılda topladığı mavi kapaklardan elde ettiği 260 lirayı tekerlekli sandalye için derneğe bağışlayan Kar Isıtan (8) herkesi duygulandırdı.

DSCN4352 (Small)

DSCN4358 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika