...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sigarayı Bırakmak İçin Neden Sigara Bıraktırma Merkezlerine Gitmeliyiz ?

28 Haziran 2016 Tarihinde Yayınlandı 48 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Sigarayı Bırakmak İçin Neden Sigara Bıraktırma Merkezlerine Gitmeliyiz ?
Smoking

Smoking

Sigara Bıraktırma Merkezlerinin Uyguladığı Tedavi Yöntemlerindeki başarı oranları sigarayı bırakmak konusunda insanların bu kuruluşlardan yardım almasının gerekliliğini ortaya koyuyor

Sigarayı bırakma konusunda kesin bir karar aldıktan sonra muhakkak bir sağlık kuruluşundan yardım almamız gerektiği konusunda bir sürü söylem vardır. Peki neden sigarayı bırakmak için poliklinikleri ve sigara bıraktırma merkezlerini seçmeliyiz ? İşte bunun için bir çok nedeni aşağıda sizler için sıralıyoruz;

  • Sigarayı bırakmak için önce ne denli bağımlı olduğunuzu öğrenmeniz gerekir. Çünkü vereceğiz savaşın büyüklüğü de test sonuçları ile ortaya çıkacak sizlere tiryakilik şiddettinize göre tedavi uygulanacaktır.
  • Bu zamana kadar içtiğiniz sigaraların vücudunuzda nelere yol açtığı konusunda tanı ve tetkikler yapılıyor.
  • Sigara tiryakiliği ile savaş vermek profesyonellik gerektirmektedir. Bu nedenle insanların tek başına kolay kolay atlatabileceği bir konu olmadığında sağlık kuruluşlarına başvurulduğunda ilaç tedavisi görüyorsunuz.
  • Yapılan ilaç tedavilerin neticesinde kalıcı olarak sigarayı bıraktırma konusunda bilinçlendiriliyorsunuz.
  • Polikliniklerde uzman bir hekim tarafından yapılan tedavi sonucundaki başarı oranı %90 olarak gösteriliyor. Bu nedenle sigara tiryakilerinin mutlaka iyi bir hekime görünmeleri şart oluyor.
  • Düzenli olarak kontrol altında tutulduğunuz için sigara içilen ortamlardan bir süre uzaklaştırılıyorsunuz.
  • Sigara bırakmaya bağlı olarak meydana gelen psikolojik bozulmalar tedavi sonrasında psikologlar tarafından yok ediliyor.

Bu nedenlerden dolayı insanların sigara bırakma konusunda muhakkak herhangi bir sağlık kuruluşlarından yararlanmalarında faydalar görülüyor. Bu faydalar oldukça çok olduğu için kesin tanı ve tedaviler sonucunda sigarayı bırakma konusunda büyük direnç gösterebiliyorsunuz. Aynı zamanda psikolojik durumuzda da ciddi düzeltmeler yapılıyor. Bu da sizlere artı bir yön olarak geri dönüyor.

Sigarayı bırakmak için kendinize en yakın tarihli bir gün belirleyin bu tarihte elinizden gelen en hızlı şekilde sigarayibirakmak.com.tr sitesine bir göz atın. Bu konuda her zaman yanınızda olan bu firma, sizleri nikotin bağımlısı olmaktan kurtaracak, sevdiklerinizle daha sağlıklı ve daha güzel bir hayata merhaba demeniz konusunda sürekli olarak destekçiniz olacaktır.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika