...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1889 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SİVİLCE KREMİ VE CİLT BAKIMI

19 Temmuz 2016 Tarihinde Yayınlandı 316 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»SİVİLCE KREMİ VE CİLT BAKIMI

sivilce kremi  En sık karşılaşılan cilt problemlerinden biri de sivilcedir. Sivilce sorununa akneler, siyah noktalar, yağlılık da eşlik etmektedir. Kaliteli bir sivilce kremi seçerek bu sorundan kurtulmaya katkıda bulunmak mümkündür. Hemen herkes sivilcelerden arınmış pürüzsüz bir görünüm istemektedir.

Sivilcelerden kurtulmak kadar, sivilce oluşuma karşı tedbir almak da önem taşımaktadır. Bunun için akne ve sivilceye neden olan faktörler incelenmelidir. Cilt beyazlatma ürünleri tercih ederek de bakımlı bir görünüme sahip olunabilir.

Beslenme alışkanlıkları hem sağlık hem de cilt bakımı açısından önem taşımaktadır. Tüketilen gıdaların sivilcelere ciddi bir etkisinin olup olmadığı uzmanlar tarafından sıkça tartışılmaktadır. Bununla birlikte kaçınılması istenilen gıdalar genel sağlık açısından da zarar taşıdığı için sıklıkla beslenmeye dikkat edilmesi de önerilmektedir.

Sivilce kremi kullanımı ile birlikte cilt temizliğine de dikkat etmek gerekmektedir. Özellikle yağlı ciltlerde cilt hijyenine daha da özen gösterilmesi önemlidir. Deri yüzeyini düzenli olarak arındırmak çeşitli sorunların oluşmasını önleyecek ve bakımlı bir görünüm oluşturacaktır. Çevresel kirlilik sağlığı ve cildi ciddi anlamda etkileyecektir. Alınabilecek önlemlerden biri de ellerin yüze temasını önlemektedir. Eller doğası itibari ile birçok bakteriyi barındırabilmektedir. Yüze dokunmak tüm bu bakterileri de taşımak anlamına gelecektir. Elleri yüze temas ettirmemeyi alışkanlık haline getirilmelidir. Eğer başarılı olunamıyorsa elleri sık sık yıkamak da çözüm getirecektir.

Sivilceler hormonal değişimlerden de kaynaklanabilmektedir. Ergenlik dönemindeki hormonal değişimler akne, cilt beyazlatmasivilce oluşumuna neden olabilmektedir. Bu aşamada yapılan en büyük hata sivilceleri sıkmak ve kaşımaktır. Bu çözüm olmayacağı gibi mevcut durumu daha da kötü hale getirecektir. Sivilce kremi kullanmak ve cilt bakımına dikkat etmek yarar getirecektir.

Aşırı ve yağlı makyaj da cildi yorabilmekte, yıpratabilmekte ve sivilcelere yol açabilmektedir. Gözenekleri tıkayan makyaj ürünleri de çeşitli sorunların kaynağı olabilmektedir. Bunun yanı sıra eski ve kirlenmiş makyaj malzemeleri kullanımından da kaçınmak gereklidir. Kişisel bakım ürünleri belirli aralıklarla yenilenmelidir.

Stres birçok sağlık problemine yol açabilmektedir. Vücudu olumsuz yönde etkileyen stres sağlık sorunları yaşanmasını kolaylaştırmakta mevcut olumsuzlukları ise daha da kötü duruma getirmektedir. Hem beden hem de ruh sağlığı için stresle mücadele etmek önerilmelidir. Stres ciltte de birçok olumsuz değişim oluşturabilmektedir. Sivilce ve akneler de bunlar arasında yer almaktadır. Sivilce kremi ile pürüzsüz bir görünüm hedeflenirken cilt beyazlatma ürünleriyle de daha aydınlık ve bakımlı bir görünüm istenir.

Aydınlık bir görünüme sahip olmak için tercih edilen cilt beyazlatma ürünleri tercih edilirken özellikle doğallığa çok dikkat edilir. İstenilen sonucu elde etmek kadar cildin yorulmaması da önem taşımaktadır.

Mineral makyaj, cilt beyazlatma alanındaki en iyi seçeneklerdendir.  Geleneksel makyajın aksine bu yöntem hassas ciltlerde dahi sorunsuzca uygulanabilmektedir. Bu ürünler güzel görünümün yanı sıra bakım da yapmaktadır.

Cilt bakımında en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri de güneşin zararlı ışınlarından korunmaktır. Cildin yanması, derinin olağan akışına zarar verebilmektedir. Yaşlanma belirtileri ile erken yaşlarda karşılaşılması da UVA, UVB ışınlarına yoğun şekilde maruz kalınması ile oluşmaktadır. Sıkça şikâyet edilen güneş lekelerinden korunmak için de güneş koruyucu kullanımı ihmal edilmemelidir. Cilt beyazlatma ürünleri hoş bir görünüm sağladığı gibi cilt bakımına da katkı sunmaktadır.

 

CİLDİNİZDEKİ DOĞAL MUCİZE: SEBİ SİMYACI, SEBİ İXİR ÜRÜNLERİ

Sebi Simyacı firmasının ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içeren Sivilce Kremi Sebi İxir Akne Kremi cilde bakım yapmakta ve deriyi beslemektedir. Krem; akne, sivilce, siyah nokta gibi sorunları gidermeye yardımcıdır. Pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı ürün cildin yağını dengelemeye de katkıda bulunmaktadır. Ürünün önemli bir artısı da paraben, alkol, silikon, parfüm içermemesidir.

Sebi Simyacı’nın anti aging ürünlerinden Sebi Ala sarkma, kırışıklık, leke gibi sorunları gidermeye faydada bulunmaktadır. Cilt beyazlatma artısı da olan ürün silisyum kaplı değerli mineral içermektedir. Boyar madde bulundurmayan krem gözenekleri tıkamamakta ve cildi beslemektedir. Ürün göz çevresine de bakım yapmakta, tüm cilde uygulanabilmektedir.

Sebi Simyacı’nın tüm ürünleri gibi Sebi Ala ve Sebi İxir Akne Kremi ödüllü, dünya patentli “Hücre Yenileyici Bileşen” içermektedir. Her iki ürün de cilde bakım yapmakta ve cildi beslemektedir.  Sebisimyaci.com adresinden ürünler hakkında kapsamlı bilgi almak ve sipariş oluşturmak mümkündür. 0 232 404 00 45 veya 0 551 208 38 86 nolu telefonlardan Sebi Simyacı ile iletişime geçilebilmektedir.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

haberler| Ek İş | Web Tasarım Ankara | Burun Estetiği Ankara | Ankara iş ilanları | Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Köşe Takımları| Dünya Para | Muğla Haber |
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika