...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SONGÜL KOMUTAN BEYPAZARI’NDA TURİST REHBERİ GİBİYDİ

02 Haziran 2017 Tarihinde Yayınlandı 2.210 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»SONGÜL KOMUTAN BEYPAZARI’NDA TURİST REHBERİ GİBİYDİ

ŞIRNAK Kato Dağı’nda düşen helikopterde şehit olan Yarbay Songül Yakut, Beypazarı’nda İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yaptığı dönemde turist rehberi gibi çalışıyordu.

Beypazarı’nı turizme açan dönemin Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile uyum içinde çalışan Songül Yakut, iyi derecede yabancı dili sayesinde Beypazarı’na gelen üst düzey komutan eşlerine refakat edip ilçeyi gezdiriyor, Turizmin gelişmesi yönünde Mansur Yavaş ile çalışmalar yapıyor,dönemin ilçe Kaymakamı Nevzat Taşdan ve Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile birlikte sık sık köy çalışmalarına ve toplantılara katılıyordu.

Şehit Yarbay Songül Yakut, Beypazarı’nda 2005- 2007 yıllarında 3 yıl süreyle İlçe Jandama Komutanlığı görevinde bulundu. Görev süresinin ilk iki yılında Jandarma Kıdemli Üsteğmen rütbesi bulunan şehit Yarbay Yakut, üstün başarı göstermesi nedeniyle bir yıl erken terfi ettirilip, görev süresinin üçüncü yılında Yüzbaşı rütbesi verilmişti.

Özden Ünal

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika