...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1958 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SUDAN’IN BAŞKENTİ HARTUM BELEDİYE BAŞKANI, BAŞKAN ÖZALP’İ SUDAN’A DAVET ETTİ

26 Temmuz 2013 Tarihinde Yayınlandı 354 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»SUDAN’IN BAŞKENTİ HARTUM BELEDİYE BAŞKANI, BAŞKAN ÖZALP’İ SUDAN’A DAVET ETTİ

sudan hartum belediye baskaniSudan’ın Başkenti Hartum Belediye Başkanı Ömer Ahmet İbrahim Nimir ve Sudan Büyükelçisi Maslahatgüzarı Osman Muhammed El Fahri Başkan Özalp’i makamında ziyaret etti.

Sudan Maslahatgüzarı Osman Muhammed El Fahri ile birlikte Özalp’i ziyaret eden Sudan’ın Başkenti Hartum Belediye Başkanı Nimir, Türkiye ile Sudan arasındaki ilişkilerin gelişmesinde yerel yönetimlerin önemli bir fonksiyonu olduğunu dile getirerek, Beypazarı ile mevcut ilişkileri daha da geliştirebilmek için Başkan Özalp’i Hartum’a davet etti.

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp konuklara Beypazarı hakkında bilgiler verirken “Birçok ortak yönü bulunan Müslüman ve kardeş iki ülke arasındaki ilişkileri geliştirmek, yerel yönetimler olarak karşılıklı tecrübe ve imkanlardan faydalanmak sevindirici olur. El ele vererek tüm engelleri aşabilir ve büyürüz” dedi.

Konuklar Başkan Özalp’i Sudan’a davet ederken, Sudan’lı gençlerden oluşan bir dans grubunun Ankara’da olduğunu öğrenen Başkan Özalp’te, kendilerini gençlerle birlikte Beypazarı’nda tekrar ağırlamaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

IMG_5349 (Small)

IMG_5361 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika