...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1961 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Umman Heyeti Beypazarı’nda

07 Mart 2013 Tarihinde Yayınlandı 465 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»Umman Heyeti Beypazarı’nda

umman muskat belediyesi heyetiKörfez ülkesi Umman’dan gelen heyet, Beypazarı Belediyesi’nin proje ve faaliyetlerini yerinde inceledi

Umman’ın Başkenti ve en büyük şehri olan Muskat Belediyesi’nden bir heyet, belediye meclislerinin çalışmaları konusunda incelemelerde bulunmak üzere Beypazarı’na geldi.

Bir haftalığına Türkiye’de bulunan heyet Ankara Büyükşehir Belediyesi, Altındağ Belediyesi ve Keçiören Belediyesi’ni ziyaret ettikten sonra ilçemize geldi. Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’i ziyaret eden heyettekiler, internetten Beypazarı fotoğraflarını görerek çok beğendiklerini, Muskat’ta da Beypazarı’na benzer ilçelerinin bulunduğunu ifade ettiler.

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp Umman heyetine Beypazarı Belediyesi’nin çalışmaları, ekonomik kültürel ve tarihi yapısı hakkında bilgiler verdi.

Umman heyeti daha sonra Beypazarı Tarihi Çarşısı ve Alaaddin Sokağı gezmek üzere makamdan ayrıldı. Umman heyetine Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya ve Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp eşlik ederek öğle yemeğini birlikte yediler.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika