...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Varlık : “Ekonomimiz Olağanüstü Büyüyor”

06 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 375 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»Varlık : “Ekonomimiz Olağanüstü Büyüyor”

IMG_5852 (Small)Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi ve  Mali Müşavir Sefa Varlık, Tarık Ünlü Hafriyatın yakında işletmeye açacağı kalker ocağı tesisinde yaptığı incelemelerde önemli açıklamalarda  bulundu.

Varlık yaptığı açıklamada Türkiye Ekonomisine  paralel  olarak Beypazarı ekonomisinin de doğru orantıda geliştiğini ve büyüdüğünü bununda özel müteşebbislerin büyük katkısı olduğunu belirtti. Bu büyümenin yakında devreye girecek olan sanayi ve üretim kuruluşları  ile devam edeceğinin altını çizdi.

Sefa Varlık bölgenin sadece turizmle  tek başına büyüyemeyeceğinin her  defasında altını çizdiğini, turizmin, tarımın, sanayinin de aynı orantıda geliştirilmesi gerektiğini, çalışmaların bu yönde olduğunu  ve bölgemizde meydana gelen olumlu bu gelişmelerinin de kendisini bir siyasetci olarak ziyadesiyle memnun ettiğini söyledi.

Varlık, 2012 yılında İhracatın yaklaşık 153 milyar dolar gerçekleştiğini bu ihracatta Beypazarı ve çevresinde bulunan kuruluşların da katkısı olduğunu ve 2013 yılında açılacak tesisler ile bölge ekonomisi büyümeye devam edeceğini, istihdamda önemli artışlar olacağını belirtti.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika