...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1933 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ve TERMAL ŞEHİR CANLANIYOR

27 Ocak 2015 Tarihinde Yayınlandı 423 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»ve TERMAL ŞEHİR CANLANIYOR

Tarih Seyyah’ı Talha Uğurluel Termal Şehirde

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük Termal Şehri Beypazarı Akropol Termal Megakent 1.etabı tamamlanmış durumda.Beypazarı’na yaoım çalışmalarının başlamasıyla bşnlerce Ankaralıyı taşıyıp gezdiren Akropol Termal talha uğurluel beypazarı akropolMegakent kısa bir süre sonra ilk etabıyla hizmete açılıyor.

Beypazarı’ndan yüzlerce kişiye iş imkanı sağlayacak olan Akropol Termal Megakent, Marka Kent Beypazarı’nında Termal Turizm alanında adını duyuracak.Tüm etapların tamamlanmasıyla adeta bir Beypazarı’nı  daha kuracak olan Akropol Termal’de, sürekli değişen yaklaşık 40 bin kişi konaklayacak.Projenşn hayata geçmesi bu vesile ile de Beypazarı ilçe ekonomisine büyük katkı sağlayacak.

Akropol Termal Şehir ilk etabının tamamlanmasıyla, kendi adına da ilk etkinliğini gerçekleştiriyor. TRT Türk’te Tarihin İzinde Programının sunucusu ve Tarihçi Yazar Talha Uğurluel “Kanuni Sultan Süleyman, Harem ve Topkapı Sarayı” konulu konferans ile Akropol Termal Şehir’de vatandaşlarla buluşacak.

31 Ocak ve 1 Şubat Cumartesi Pazar günleri Saat 13:00 te Akropol Termal Şehir Konferans Salonu’nda düzenlenecek konferansa tüm halkımızın davetli olduğu bildirildi.

talha uğurluel beypazarı akropol

 

 

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| Dünya Para |haberler | resim yükle | resim yükle
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika