...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

YAZARLA BULUŞMA SEVİNCİ

07 Kasım 2014 Tarihinde Yayınlandı 423 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Eğitim»YAZARLA BULUŞMA SEVİNCİ

    11 (Small) Eğitimci- yazar Ahmet Yıldırım, ABC Koleji öğrencileriyle buluşup söyleşi yaptı ve kitaplarını imzaladı.

Okul salonunda gerçekleştirilen söyleşiye okul müdürü Mehmet Bağcecik, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Bağcecik, açış konuşmasında öğrenci-yazar buluşmalarının önemine değindi ve yazarı kısaca tanıttı.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Yıldırım, söyleşinin ilk bölümünde yaşamından kesitler sunarak “nasıl yazar olduğu” konusunda ipuçları verdi. Söyleşinin sorulu cevaplı bölümünde, öğrenciler yazara sordukları “Yazmak nasıl bir duygu, niçin yazıyorsunuz, yazacağınız konuyu nasıl buluyorsunuz, en çok hangi kitabınızı seviyorsunuz?” gibi ilginç sorularla yazmak ve kitaplarla ilgili meraklarını giderdiler. Söyleşi sonunda yazara, çiçek ve günün anısına armağan olarak şilt verildi. Daha sonra, öğrencilerin bir yazarla tanışma ve sohbet etme mutluluğu, çektirilen hatıra fotoğraflarıyla geleceğe bırakıldı.

Ahmet Yıldırım’ın Eryaman ABC Koleji’ndeki etkinliği Arkadaş, Beypazarı Efsaneleri, Mevlana’dan Damlalar, Mızıkçı, Azatlık Aşkı, Bir Sevdanın Yüreğinde isimli kitaplarını imzalamasıyla son buldu.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika