...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1573 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

YENİ HASTANE BEYPAZARI, AYAŞ VE NALLIHAN’A HİTAP EDECEK

30 Kasım 2017 Tarihinde Yayınlandı 2.475 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»YENİ HASTANE BEYPAZARI, AYAŞ VE NALLIHAN’A HİTAP EDECEK

Beypazarı Devlet Hastanesi için bölgemize hitap edecek denmiş ancak doktorların bir bir gitmesiyle Beypazarılılar bile sağlık hizmetlerinde sıkıntı yaşamaya başlamıştı.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, yeni yapılacak hastane konusunda, “Çok şükür hastaneyle ilgili her türlü pürüzü aştık. İhale tarihimiz 9 Ocak 2018 olarak sisteme girişi yapıldı. Sincanımıza hayırlı olsun” dedi.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, katıldığı bir radyo programında önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Ercan, yeni yapılacak hastanenin sadece Sincan’a değil Ankara’nın batısındaki bütün vatandaşlara da hizmet edeceğini anlattı. Başkan Ercan, “Sincan 480 yataklı modern bir hastane ile 90 üniteli ağız ve diş sağlığı merkezine kavuşuyor. Sağlık Bakanlığının Ayaş yolu üzerine yapılacak yepyeni hastane aynı zamanda Ayaş, Güdül, Beypazarı ve Nallıhan’a da hitap edecek” diye konuştu.

Hastaneyle ilgili her türlü pürüzü aştıklarını ve ihale tarihinin 9 Ocak 2018 olarak sisteme girişinin yapıldığını söyleyen Ercan, “Yeni hastanemizin yapımıyla ilgili süreci yakından takip ediyoruz. İnşallah Sincanlılar hakkettikleri hastaneye en kısa sürede kavuşacak. Kurumlar arası işbirliği yapacağız ve uyum halinde çalışacağız. Çünkü her şey Sincan için” ifadelerini kullandı.

 

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook246Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika