...
HAVVA DURUMU

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 26 Kategoride 1582 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yol Arkadaşım Beypazarı’nda

28 Ocak 2014 Tarihinde Yayınlandı 214 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»Yol Arkadaşım Beypazarı’nda

BBB_3631 (Large) (Small)TRT Haber Kanalının ilgiyle izlenen programı Yol Arkadaşım çekimlerini Beypazarı’nda gerçekleştirdi.

Anadolu’nun yüzyıllardır devam eden geleneklerini, şehirlerin ve insanların hikayelerini ekrana taşıyan gezi ve kültür programı Yol Arkadaşım,  her bölümde, gittiği yöreye ait coğrafi, mimari ve kültürel özellikleri izleyiciye doğal ve yalın haliyle aktarmayı amaçlıyor.

Neşe Uğur Nohutçu’nun yönettiği ve sunuculuğunu Nilgün Esin’in yaptığı program, ilçemizin tarihi dokusu, İnözü ve Sabagoz Vadisi ve özellikle Beypazarı havucunu konu aldı. İlçe merkezi , İnözü Vadisi, Sabagoz Vadisi çekimleri sonrası, Beypazarı havucunun tarladan sofraya nasıl ulaştığı aşama aşama kaydedilerek, Beypazarı havucunun özelliği anlatıldı.

Her Cuma Saat 20:30 da TRT Haber Kanalında yayınlanan Yol Arkadaşım programının, Beypazarı bölümünün yayın tarihi önümüzdeki günlerde duyurulacak.

Bu Haberi Paylaşın...
Share on Facebook0Share on Tumblr0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someonePrint this pageBuffer this page

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Cafecanli

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika