...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1995 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

51 KÖYLÜYE 351 KOVANLI ARI DAĞITILDI

14 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 671 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»51 KÖYLÜYE 351 KOVANLI ARI DAĞITILDI

koylulere arı dağıtımı (Small)  Beypazarı Kırşeyhler Köyü’nde geçtiğimiz yıl düzenlenen arıcılık kursunu bitien kursiyerlere, düenlenen törenle 356 adet kovanlı arı dağıtıldı.

Arı dağıtım törenine İlçe Kaymakamı Mustafa Kaya, Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Mali Müşavir Sefa Varlık, Kırbaşı Belediye Başkanı Mustafa Atak, İlçe Tarım Müdürü Beytullah Ertan ve İl Özel İdare Yetkilileri katıldılar.

Ak Parti İl Genel Meclis Üyesi Mali Müşavir Sefa Varlık  icraatlarının köylere değer kattığını belirtti.

Sefa Varlık İl Özel İdaresi tarafından geçen yıl Arıcılık kursunu başarıyla tamamlayan ve arıcılık sertifikası alan 51 köylüye ,356 adet kovanlı arı dağıtım töreni nedeniyle yaptığı açıklamada “Her seferinde söylediğimiz gibi, köylerimize ve köyde bizzat yaşayanlara  gereken önemi verdik ve köylümüzün yaşam kalitesini yükseltmek üzere gerekli tüm katkıları sağladık, sağlamaya da devam edeceğiz. Bu tür destekler sayesinde hem tarım ve hayvancılığın gelişiyor hem de turizme destek sağlayan yöresel ürünleri tedarik ediyoruz.”dedi.

Varlık Beypazarı’nın Ankara’nın diğer ilçelerine nazaran oldukca avantajlı olduğunun ve çalışkan insanlarımıza çabaları karşılığı olan değeri, her türlü hizmetleri  sunarak verdiklerinin özellikle altını çizdi.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz