...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1972 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

68 FOTOĞRAFÇI BEYPAZARI’NI FOTOĞRAFLADI

18 Eylül 2013 Tarihinde Yayınlandı 505 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»68 FOTOĞRAFÇI BEYPAZARI’NI FOTOĞRAFLADI

Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi (NKFA), İstanbul ve Ankara’dan katılan fotoğrafçılarıyla Nallıhan Kuş Cenneti ve Beypazarı’nı fotoğrafladı.

nihat karadag fotograf atolyesiİki haftada bir pratik çekimler için şehir dışı geziler düzenleyen NKFA; üyelerinin görmediği yerleri görmesine ve fotoğraflamasına imkan sağlıyor. Geziye katılan fotoğrafçılar, takıldıkları konularda NKFA eğitmenlerinden yardım alırken, kısa brifinglerle çekim tekniklerine dair de bilgiler veriliyor.

Geçtiğimiz Cumartesi gece 22:00’de İstanbul’dan yola çıkan NKFA, Pazar günü sabah 5:00’de Nallıhan Kuş Cenneti’ne vardı ve burada uzun pozlama yıldız fotoğrafları çekerek geziye başladı. Günün ışımasıyla birlikte gün doğumu ve manzara fotoğrafları da çeken NKFA fotoğrafçıları, Nallıhan Kuş Cenneti’nin doğal güzelliklerine hayran kaldılar. Kuş Cenneti’nde 3 saat zaman geçirdikten sonra Beypazarı’na doğru yola çıkıldı.

Hıdırlık Tepesi’nde çay molası

Kahvaltılarını Beypazarı’nda yapan NKFA üyeleri, daha sonra tanınan serbest zamanda ilçenin eski evleri, camileri ve hanlarını fotoğrafladı. Dükkanlardaki esnafları ve Pazar kuran esnafları da fotoğraflayan NKFA üyeleri, gezinin sonunda Hıdırlık Tepesi’nde çay molası verip toplu fotoğraf çektirdiler. Ardından da İstanbul ve Ankara’ya döndüler. 

NKFA Nedir, Nerededir?

NKFA, Nihat Karadağ Fotoğraf Atölyesi’nin kısaltmasıdır. NKFA’nın Türkiye’nin dört bir yanından 10 bini aşkın üyesi vardır. Taksim’deki atölyede fotoğrafçılık kursları ve fotoğraf eğitimleri verilmektedir. Ayrıca usta fotoğrafçılarla fotoğrafa dair söyleşiler de düzenlenmektedir. NKFA gezileri ve fotoğrafçılık kursları hakkında daha fazla bilgi için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz:  www.nihatkaradag.com.tr   

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika