...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

AHMET İYİMAYA BEYPAZARI’NI ZİYARET ETTİ

28 Nisan 2014 Tarihinde Yayınlandı 351 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»AHMET İYİMAYA BEYPAZARI’NI ZİYARET ETTİ

BBB_4766 (Small)TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya Beypazarı’nı ziyaret etti

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan’ın görev nedeniyle ilçe dışında bulunması sebebiyle, Beypazarı Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gencer ve Belediye Meclis üyelerinin karşıladığı TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve Ankara Milletvekili Ahmet İyimaya teşekkür ve hayırlı olsun ziyareti yaptı.

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gencer “Vatandaşlarımızın teveccühü ve sizlerin de desteğiyle seçimi kazandık. Vatandaşlarımızın bizlerden beklentisi büyük. Sizlerin gücünü yanımızda hissetmek istiyor, desteklerinizin olacağını biliyoruz. Beypazarı büyüyen ve gelişen bir şehir.Belediyenin asli görevlerinin yanında eğitim, kültür, aile yaşam merkezleri, gençlik merkezleri bu konularda desteğe ihtiyacımız var.Projelerimizi yapıp sizleri de sık sık rahatsız edeceğiz.” dedi

Ahmet İyimaya İse “Bizler elimizden geleni Başbakan seviyesinde, bakanlıklar seviyesinde, hükümet seviyesinde, Büyükşehir Belediye Başkanı seviyesinde yapmaya hazırız. Hiç merak etmeyin. Adalet ve Kalkınma Partisi emsali görülmemiş bir değişim ve demokrasi hareketidir. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğündeki bu büyük dava, seçilerek üstlendiğiniz belediye başkanlığı görevi hayat çizginizin şerefidir. Sizleri tebrik ediyor, Allahtan başarılarınızın devamını diliyorum. Beypazarı’nda sanayi ve tarım kollarında atılım yapmak lazım” dedi.

BBB_4772 (Small)

BBB_4761 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika