...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1974 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BAŞLADI

05 Kasım 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.487 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIĞI BAŞVURULARI BAŞLADI

AK Parti’de bugün başlayan belediye başkanlığı aday adaylığı başvuruları, 12 Kasım 2018 Pazartesi günü son bulacak.

Beypazarı’nda şu ana kadar AK Parti’den aday adayı olduğunu açıklayan sadece Ali Hancıoğlu oldu.

AK Parti bütün seçim çevrelerinde seçime katılacak, parti adaylarının tespiti ve sıralamasında “merkez yoklaması” usulü uygulanacak. Başvurular, büyükşehir ve il belediye başkanlıkları için Genel Merkeze veya buraya iletilmek üzere il başkanlıklarına, ilçe ve belde belediye başkanlıkları için il başkanlıklarına veya il başkanlıklarına iletilmek üzere ilçe başkanlıklarına, il genel meclisi ve belediye meclisi üyelikleri için ilçe başkanlıklarına bizzat yazılı yapılacak. Nüfusu 50 binden 200 bine kadar olan ilçelerde belediye başkanı aday adaylarından 2 bin 500 tl başvuru ücreti alınacak.

Halk her seçim dönemi aday adayı olan diğer isimlerin, bu seçimde neden sessiz kaldığını merak ederken, AK Parti tabanından gelerek aday adayı olduğunu açıklayan ve aylar önce çalışmalara başlayan Ali Hancıoğlu;

“Resmi başvurumuzu bu hafta yapacağız. İlçede Genel Merkez, İl Başkanlığı ve özel şirketlerin anket sonuçlarından haberdarız. Bu sonuçlardan ve gerek sosyal medya, gerekse yüzyüze geldiğimiz hemşehrilerimizin desteğinden güç alarak yolumuzda ilerliyoruz. Beypazarı için projelerimiz hazır.  Aday adaylığımı açıklarken de belirttiğim gibi kavgaya gürültüye ayıracak zamanımız yok. İnşallah seçildiğimiz gün itibarı ile ivedilikle vatandaşın huzuru ve rahat etmesi için planladığımız projelere yoğunlaşacağız. Belediye kapısından giren vatandaş, çıkarken sorununun çözümü için talimatlar verilmiş olarak ayrılacak. Genç olduğumuzu söyleyenler var, 1982 Beypazarı doğumluyum. Doğma büyüme Beypazarılıyım. Eski belediye başkanlarımızdan İbrahim Demir ve mevcut Belediye Başkanı Tuncer Kaplan bu yola çıktıklarında benden daha genç yaştalardı. Yeterli olgunluğa ve birikime sahip olduğuma inanıyorum. Yeni aldığım bir karar değil hizmete talip olmak. Biz yıllardır bu memlekete hizmet etmeye hazırlanıyoruz ve artık zamanı geldi. Birlik beraberliği sağlayacak, herkese kapımızı açacağız. Bizim heyecanımız, azim ve dinamizmimiz Beypazarı’na gelecek yatırım ve hizmetlere olumlu yansıyacak. Tecrübeli, eğitimli ve alanında uzman bir ekiple, halkımızın da onayını alarak hizmet yarışında ilerleyeceğiz. ” dedi.

Öte yandan Beypazarı Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu yaptığı resmi başvuru ile açıklayan bir diğer isim ise Milliyetçi Hareket Partisi’nden Özcan Sözütok. MHP’de de Özcan Sözütok haricinde resmen Aday Adayı olduğunu  veya başvuru yaptığını açıklayan olmadı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika