...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1963 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Altınlarınızı Riske Atmayın!

10 Temmuz 2019 Tarihinde Yayınlandı 56 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»Altınlarınızı Riske Atmayın!

Altına yatırım yapmak günümüzde çok sayıda kişinin orta yatırım tercihi oluyor. Ancak artık hırsızlık olaylarının çok fazla artması nedeniyle evde, yastık altına tutulan altınlar büyük bir risk altında! Bu nedenle altın hesabı açtırarak hem altınların değer kaybetmesini önlemek hem de çalınmasına karşı önem almak gerekiyor. Altın hesabı seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek hesap açma işleminizi siz de kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Öncelikle altın hesabı açtırmak için Kuveyttürk Bankası internet şubesini tercih edebileceğiniz bilgisini aktaralım. Çünkü bu banka, farklı taleplere yönelik olarak farklı altın hesabı seçeneklerini sunuyor. Örneğin altın cari hesabı açtırmanız durumunda, altınların fiziki karşılığını istediğiniz zaman gram bazında banka şubelerinden çekebilmenizi sağlıyor. Bir anlamda bu hesabı tasarruf yapma ve saklama amacıyla kullanıyor ve ihtiyacınız olduğunda da altınlarınızı kullanabiliyorsunuz.

En Çok Tercih Edilen Altın Hesapları

Bir diğer seçenek de altına altın katılma hesabı ve bu hesap kapsamında sadece 100 gram altınla bir ay vadeli olacak şekilde hesap açmanız mümkün olabiliyor. 3 ay ila 1 yıl arasında istenen her vade seçeneği tercih edilebiliyor. Bu vade seçenekleri için de sadece 10 gram altınınızın bulunması yeterli oluyor. Hesap 10 gr altına açılabiliyor. Bir de ziynet altın katılma hesap türü bulunuyor. Bu hesabı açmak için de sadece 10 gram altınınızın olması kafi!

Stopaj oranı % 15 olan hesap türü, ziynet altınların 24 ayar karşılığının hesabınıza yatırılması şeklinde işliyor. Birikimli altın katılma hesabı da Kuveyttürk Bankası tarafından sunulan bir diğer seçenek olarak karşınıza çıkacak. Bu hesap türünde de hesabın açılabilmesi için 10 gram altın gerekiyor. Hesabınız açıldıktan sonra kredi kartı ya da cari hesap ile talimat verebiliyorsunuz. Bu talimatı güncelleme şansına da sahipsiniz.

Kuveyttürk Bankası tarafından sunulan altın hesap türleri hakkında bilgi almanın en kolay yolu ise internet şubesini ziyaret etmek oluyor. Kuveyttürk internet şubesinde hesap açmak için ne yapmanız gerektiği gibi konularda da oldukça detaylı bilgi alma şansına sahip olabiliyorsunuz. Bu arada mutlaka altın günleri hakkında da bilgi alın.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika