...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1974 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

Ankara Büyükşehir Belediyesi Nallıhan’ıda Sıcak Asfalt Kaplıyor

29 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 418 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»Ankara Büyükşehir Belediyesi Nallıhan’ıda Sıcak Asfalt Kaplıyor

Gökçek “Meclis Karar Alsın, Nallıhan’ın da yollarını yapalım” demişti.Nallıhan’da Bulvar, Cadde ve sokaklar asfalt yapılıyor.

dscn4175Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ in Nallıhan’a yapmış olduğu ziyaretinde Nallıhan belediye meclisinin karar alması halinde Nallıhan’a bir hafta içerisinde ilçe sınırlarında bulunan yol düzenleme yapılması çalışmalarına başlanacağını söylemesi üzerine, Nallıhan Belediye meclisi 01 Temmuz 2013 tarihinde toplanarak ilçe sınırları içinde yol düzenleme yapılması ihtiyaç olan yerler ve park yapılması planlanan yerler belirlenerek oy birliği ile karar verildi.

03 Temmuz 2013’ te yapılması talep edilen asfalt ve parklar Nallıhan Belediyesi’nce, Büyükşehir Belediyesine gönderildi.Bunun üzerine Ankara Büyükşehir Belediyesi, Nallıhan Belediyesinin belirlediği yol düzenleme yapılması ihtiyaç olan yerlerde çalışmalarına başladı. Nallıhan Belediyesi’nce belirlenen yerlerin büyük bir bölümünün çalışmaları tamamlandı. Nallıhan Yunus Emre Bulvarı, Fehmi Eren Bulvarı, Madenciler ve Özgünler sitesi ara yolları, Sıhhiye Caddesi, Gülveren Sokak ve Güneşli Sokak asfalt kaplandı.Nallıhan’da ayrıca Cumhuriyet ve Hürriyet Caddeleri ve Adnan Menderes Bulvarı’nın da asfalt yapılacağı belirtildi.

 

 

dscn4188

dscn4254

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika