...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2005 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ASKIDA EKMEK PROJESİNE BEYPAZARI’NDAN DESTEK

27 Temmuz 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.817 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»ASKIDA EKMEK PROJESİNE BEYPAZARI’NDAN DESTEK

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başlattığı, ‘Askıda Ekmek’ projesine Beypazarı’ndan destek geldi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ekmeğe yapılan zammın ardından Ankara’dan başlattığı, ‘Askıda Ekmek’ projesine Ülkü Ocakları Beypazarı Teşkilatı da destek verdi. Beypazarı Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Atasever teşkilatı ile birlikte Beypazarı aşağı sanayi bölgesinde bir ekmek fırınını ziyaret etti.

Beypazarı Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Atasever durumu müsait olanları ekmek alırken bir ekmek parasını da ‘Askıda Ekmek’ projesi için fırıncıya bırakarak ekmeğin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayarak yardımlaşma örneği göstermeye davet etti.

Atasever ;

Türk Milleti’nin hiçbir ferdinin bir lokma ekmeğe muhtaç olmaması, milletimizin arasında birlik, dayanışma kültürünün artırılması adına liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey’in talimatlarıyla “Askıda Ekmek Projesini” başlatıyoruz. Askıda ekmek, fakirlerimizi ve yardıma muhtaç kişileri korumak adına son derece önemli bir değerimiz. Bu projeye ev sahipligi yapan fırınımız ÖZSOY EKMEK FIRINI dır. Adres : Kırbaşı yolu üzeri aşağı sanayi mevkisindedir. dedi

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz