...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1996 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

ATO 3. Ticaret Ataşeleri Buluşması’nda Beypazarı Teması

08 Şubat 2016 Tarihinde Yayınlandı 521 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ekonomi»ATO 3. Ticaret Ataşeleri Buluşması’nda Beypazarı Teması

Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen “3. Ticaret Ataşeleri Buluşması’na Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanı davetli olarak katıldılar.

ato 3 ticaret ataseleri toplantisi beypazariBeypazarı yöresel ürün ve el sanatlarının tanıtıldığı, yöresel menünün ikram edildiği buluşmada İlçemizi temsilen Meclis Başkanı Niyazi Ercan, Yönetim Kurulu Başkanı H.Necdet Çalışkan, Başkan Yardımcısı Saadettin Ayık, Yönetim Kurulu Üyeleri Muammer Sargın, Melih İnan, Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu ve Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan katıldılar.

Etkinlikte Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nün Yöresel motiflerimize yer vererek hazırladığı defile beğeni toplarken, halk oyunu gösterileri ilgi ile izlendi.

Buluşma yemeğinde ağırlanan Ticaret Ataşelerinin Mayıs ayı içerisinde de Beypazarı’nda ağırlanacaklarını ifade eden H.Necdet Çalışkan “ Marka Kent İlçemizin tarihi dokusunu ve kültür mirasımızı diğer Ülkelere de taşıyabilmek ve sesimizi yeniden duyurabilmek için fırsat olacağını düşündüğümüz organizasyonun, Ticari yatırım ve paylaşımlar açısından da faydalı olacağı kanaatindeyiz” dedi.

IMG_0181 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz