...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2005 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Avukat Salih Köksal Milletvekiliği İçin Aday Adayı Oldu

22 Şubat 2015 Tarihinde Yayınlandı 578 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»Avukat Salih Köksal Milletvekiliği İçin Aday Adayı Oldu

2015 Milletvekilliği Gneel Seçimlerine sayılı günler kala çeşitli isimler de aday adaylıklarını açıklamaya devam ediyor.

 

Beypazarı’ndan bir Milletvekili çıkması durumunda ilçeye büyük katkısı olacağı biliniyor. Beypazarı’lı iki başarılı isim Mürşide Balaban ve Yıldız Kara’nın aday adayı olmalarına, hatta adaylıklarına kesin gözüyle bakılırken süpriz isimlerde çıkmaya başladı. Bu isimlerden ilki ilçemiz avukatlarından Salih Köksal.

 

Ak Parti 2.Bölge Milletvekili Aday Adaylığı için başvurusunu yapan Köksal yaptığı açıklamada “Aday adaylığım için çıktığım bu yolda, demokrasiye, adalete, insan hak ve özgürlüklerine, laikliğe, bu ülkenin gelecek ideallerine bağlı ve sevgisini bu ülkenin bütün renklerini severek gösteren bir anlayışın ve duruşun sahibi olan Ak Parti çatısı altında bu davayı benimseyerek özellikle bölgemizdeki kadın ve gençlerin eğitim, iş olanakları ve istihdamlarının arttırılması, gençlerin kişisel ve sosyal gelişimini destekleyen, potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkan sağlayan, karar alma ve uygulama sürecinde iş ve sosyal hayatın her alanında etkin katılımlarını arttırmayı ve yenilikçi fikirleri hayata geçirmeyi hedeflediğim projeler üzerine çalışmakta ve memleketimin yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapan güzel Beypazarı’ımızın tarihi dokusu ve kültürel mirasına sahip çıkarak, ilçemizin kültür ve turizmine ivme kazandırmak için çalışmalar planlamaktayım.

 

 

salih koksal2Bu çerçevede saygıdeğer halkımıza önemle vurgulamak isterim ki bir Beypazarlı olarak memleketimin her köşesini çok sevmekte ve bu sevgi ile hizmet için yola çıkmış bulunmaktayım. Gece gündüz demeden kapı kapı dolaşan vefakâr ve cefakâr teşkilat mensuplarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Onların emeği hiç kuşkusuz çok büyük öneme sahiptir. Tüm teşkilatımızın bu davada ciddi emekleri vardır. Bu bağlamda, ben de teşkilattan gelen birisi olarak aday adaylık sürecimde teşkilatımız ile beraber çalışarak hep birlikte sıkılmadık el bırakmayacağım.

 

 

7 Haziran seçimlerinde adaylık başvurusunu Ak Parti Ankara İl Başkanlığına yaptım. Siz değerli hemşerilerimin destek ve dualarını temenni eder, aday adayı olan dava arkadaşlarıma en samimi duygularımla başarılar diliyorum. Yeni Türkiye yolunda gelecek günlerimiz Ak ve aydınlık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz