...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1996 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AYAŞ’A BÖLGE ADLİYESİ YAPILIYOR

23 Nisan 2014 Tarihinde Yayınlandı 311 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»AYAŞ’A BÖLGE ADLİYESİ YAPILIYOR

ayasa-yeni-adliyeAyaş Belediye Başkanı Bülent Taşan görevine hızlı başladı. Ziyaretine gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcı olan Haluk İpek’ten Sincan’a taşınan adliyeyi geri istedi.

30 Mart yerel seçimlerden sonra Ayaş’a ilk defa gelen ve belediyeyi ziyaret eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Haluk İpek, Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan’ı ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi. Ayaş’a yapılacak yatırımlar konusunda destek vereceğini söyleyen İpek’e, Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan’dan cevap gecikmedi. Taşan” Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu(HSYK) vermiş olduğu karar gereği Ayaş Adliyemiz Sincan’a, Güdül Adliyesi Beypazarı’na taşındı. Ayaş’ tan Sincan Adliyesi 45 km. Güdül’den Beypazarı Adliyesi 60 km.

Vatandaşlarımız adliyeye gitme konusunda mağdur oluyor. Ayaş sınırlarında olan Balçiçek Fidanlık Mevkiisi’ne ortak kullanımlı bir bölge adliye binası yapılırsa vatandaşımızın mağduriyeti giderilir” dedi. Haluk İpek, başkanın isteğini kabul ederek bu konuda gerekli çalışmaları yaparak dosyayı bana teslim edin” dedi.

Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili olan Haluk İpek’e, Ayaş’a vereceği desteklerden ve bu önemli ziyaretinden dolayı teşekkür plaketi vererek Ayaş’tan uğurladı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz