...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AYAŞ’IN YENİ HİZMET ARAÇLARI GÖREVDE

06 Ağustos 2018 Tarihinde Yayınlandı 1.332 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Ayaş Haberleri»AYAŞ’IN YENİ HİZMET ARAÇLARI GÖREVDE

Ayaş Belediyesi araç filosuna Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde kullanılmak üzere 2 adet çöp kamyonu daha katıldı

Ayaş Belediyesi’nin  yenilenen ve güçlendirilen araç filosuna, yeni alınan 2 adet , 2018 Model IVECO 100-190 / 8+1 metre küp kapasiteli çöp araçları katıldı.

Ayaş Kaymakamı Fatih Özdemir ve Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş ilçeye kazandırılan yeni çöp araçlarının hayırlı ,uğurlu olmasını temenni ederek, araçları test ettiler.

Ayaş Belediye Başkanı Burhan Demirbaş yapmış olduğu açıklamada “Halkımızın taleplerine, ilçemiz ihtiyaçlarına en kaliteli hizmeti verebilmek amacıyla araç filomuzu daha da genişleterek güzel hizmetlere imza atmaya devam edeceğiz.

Yeni almış olduğumuz 2018 model 22 tonluk HMK 220 LC paletli eksvatör kepçe, 120 M Greyder, 62 SS mini kazıcı yükleyici ile Bobket Kazıcının yanında bu gün 2 çöp kamyonumuzu teslim aldık. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak aldığımız 2018 model 180-280, 13+1 çöp aracı ve Belediyeler Birliğnden alınan harfiyat kamyonumuz ile eski araçlarımızı yenileyerek, ilçemizin önemli ihtiyaçlarından olan iş makinalarımızı araç filomuza dahil ettik.

Hemşehrilerimize ve Ayaşımıza daha modern hizmet anlayışını sunmak, talep ,istek ve sorunlara en hızlı ve etkin bir şekilde çözüm bulmak amacıyla çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Araç filomuzda yerini alan iş makinalarımızın ve çöp kamyonlarımızın ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim.”dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz