...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1946 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

AZERBAYCANLI DEVLET ADAMLARI BEYPAZARI’NDA

30 Mayıs 2014 Tarihinde Yayınlandı 401 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»AZERBAYCANLI DEVLET ADAMLARI BEYPAZARI’NDA

azerbaycan heyeti beypazari (4)Azerbaycan’ın 5 farklı kamu kurumundan uzman ve yönetici düzeyinde 10 kişilik grup Beypazarı’nda incelemelerde bulundu.

Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı’na bağlı Devlet Kolluğu Meselelerinden Sorumlu Komisyon’dan heyet başkanı ve müsteşar Kamil Baxşaliyev ve Anar Zeynalov, Bakü Temyiz Mahkemesi’nden Qarib Soltanov, Azerbaycan Sosyal Müdafa Fonundan Nigar Vahabzade ve Dürdane Müslümova, Azerbaycan Çalışma Bakanlığı’ndan Qurbanali Asadov ve Südaba Caferova, Azerbaycan Maliye Bakanlığı’ndan Rumiyya Ağdamskaya ve Ayten İsmayılova’dan oluşan heyet, ülkemiz ile Azerbaycan Cumhuriyeti arasında idarenin ve kamu personel yönetiminin geliştirilmesi ve desteklenmesi alanlarında işbirliğinin sağlanması amacıyla imzalanan “Türkiye Cumhuriyeti ile Azerbaycan Cumhuriyeti Arasında Kmau Personel Yönetiminin Geliştirilmesi ve Desteklenmesi “ protokolü kapsamında Beypazarı’nı ziyaret ettiler.

Beypazarı Kaymakamı Mustafa Kaya ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gencer’in konuk ettiği heyettekiler, Beypazarı Kaymakamlığı ve Beypazarı Belediyesi Başkanlık makamında bir süre dinlendikten sonra Beypazarı yöresel yemeklerinden oluşan menü ile Taş Mektep’te öğle yemeği yediler.

Yemek sonrası Tarih ve Kültür Evi Müzesi, Türk Hamam Müzesi, Yaşayan Müze ve Beypazarı Kent Tarihi Müzesi gezildi. Halk Eğitim Merkezi El Sanatları Atölyesi’nin ziyaret edilmesi sonrası Hıdırlık Tepe’den Beypazarı’nı izleyerek çaylarını içen heyettekiler akşam saatlerinde ilçeden ayrıldılar.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri|haberler | resim yükle | resim yükle|imajbet
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika