...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BABA MİRASI BEYPAZARI’NDAN START ALDI

29 Mart 2016 Tarihinde Yayınlandı 2.476 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BABA MİRASI BEYPAZARI’NDAN START ALDI

Çekimleri 2015 yaz aylarında Beypazarı’nda yapılan bir Ankara komedisi sloganıyla lanse edilen Baba Mirası filmi Beypazarılılara özel gösterim yaptı.

baba mirasi beypazari gala (Small)Beypazarı’nda çekimleri yapılarak önümüzdeki günlerde gösterime girecek olan Baba Mirası filmi Beypazarı’na özel gösterim yaptı. Yönetmenliğini Sefa Özçelik’in yaptığı, sinema dünyasının sevilen ismi Yakup Yavru, Mehmet Emin Eren, Mansur Ark, Nesrin İşçi, Furat Emir, Latif Doğan, Kemal Kuruçay, Tuğçe Açıkgöz, Ümit Taşkın, Oğuz Boran ve Ankara’nın sevilen isimlerinden Ankaralı İbocan, Mustafa Taş, Hüseyin Kağıt, Veli Erdem Karakülah gibi isimlerin rol aldığı Baba Mirası filmi, Beypazarı Mustafa Cankara Kongre ve Kültür Merkezi’nde, ilçe protokolü ve davetlilerin katıldığı özel gösterimle beyaz perdeye merhaba dedi.

Özel gösterime filmin başrol oyuncularından Yakup Yavru, Furat Emir, Mansur Ark, Yönetmen Sefa Özçelik ve Mustafa Taş katılırken, Latif Doğan’da eşi Emine Doğan’la birlikte katıldı. Beypazarı Kaymakamı Suat Seyitoğlu, Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Demirbaş’ın da katıldığı özel gösterimde filmin senaryosunu yazan ve başrol oyuncularından Furat Emir kısa bir konuşma yaparak, Beypazarı halkına desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Baba Mirası Beypazarılılardan tam not alırken, 11 Nisan itibarı ile sinemalarda gösterime gireceği ifade edildi.

KAYA GÜNEŞ – İHA

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz