...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BANKALAR CADDESİNE DEV BEYPAZARI YAZISI

01 Haziran 2018 Tarihinde Yayınlandı 2.406 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BANKALAR CADDESİNE DEV BEYPAZARI YAZISI

Geçtiğimiz yıl başlattığımız kampanya ile her il ve ilçede birçok noktaya konulan ve il ilçe isminin yazılı olduğu dev yazıların Beypazarı’nda da olmasını istiyormusunuz? demiş, birçok vatandaşımızın desteğini almıştık.

Özellikle turistik il ve ilçelerde turistlerin hatıra fotoğrafı çektirmeden gitmediği ve o yerin tanıtımına olumlu yönde katkısı olan bu yazılar için facebook sayfamızda yaptığımız paylaşımlarla örnekleri göstererek Beypazarı’nda da olmasının iyi olacağını belirtmiştik.

Beypazarı Belediyesi çağrıya kulak verse de hem görülmeyecek bir yerde, hem de turistlerin gezdiği bölgelere uzak bir alanda sadece ‘Zamanın Durduğu Yer’ yazan yazıları yerleştirmiş ve ilgi görmemişti.

Beypazarı Belediyesi’nce geç kalınsa da, İrfan Gümüşel Caddesi’nin Atatürk Parkı tarafında bulunan yaya yolu üzerine ‘Beypazarı’nı Seviyorum’ anlamındaki kalp simgesi ve BEYPAZARI yazısı dün gece itibarı ile yerleştirildi.

Beypazarı merkezinde yer alan havuç heykeli hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenlerin ilk tercihi durumunda. Beypazarı yazısı da artık ilçeye gelenlerin hatıra fotoğraflarında yer alacak. Ancak ilçe merkezine yeni yapılan meydanda hem havuç heykeli, hem de bu yazının uygun bir yere yerleştirilmesi turistlerin ve grupların fotoğraf çekimleri için daha uygun olacaktır. Estetik görünüm konusunda yapılan çalışmaların artarak devam etmesini temenni ediyor, ilgilenenlere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika