...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1964 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’NUNDA KATILIĞI YARIŞMADA BEYPAZARI NKV 2.OLDU

14 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlandı 657 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Spor»BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’NUNDA KATILIĞI YARIŞMADA BEYPAZARI NKV 2.OLDU

Ankara Gazi Üniversite’sinin ev sahipliği yaptığı Türkiye Oryantiring Federasyonunca düzenlenen “Gazi Kupası Oryantiring Özel Yarışları”, 12.04.2015 Pazar günü yapıldı.

oryantring beypazari (3)Yarışlara Başbakan Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu, kızı Hacer Bike Davutoğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da katıldı.

Yarışmaya 10-12-14-16-18-20-21-35 ve üstü yaş ile yeni başlayanlar kategorilerinde 425 sporcu katıldı.

E-18 yaş grubunda yarışmaya katılan Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi öğrencilerinden Bülent Keleşoğlu, Cenk Gündüz, Kadir Kürşat Er, Cihangir Arif Bilgiç, Aleyna Gül Erdoğan, Saliha Beyza Karakılıç, Nurullah Yazgan, Hamza Sait Işık, Meltem Aydemir, Adem Nalbantoğlu, Oğuzcan Köksal, Kutsal Kara ve Melisa Nur Kılıç’tan oluşan “NKV Oryantiring Takımı” büyük başarı elde ederek takım halinde 2. Oldu.

Yarışmalar sonrası dereceye giren sporculara madalyaları, Davutoğlu çifti ile Bakan Kılıç ve Gazi Üniversitesi Rektörü Süleyman Büyükberber tarafından verildi.

Beypazarı Belediyesi’nin de katkılarıyla ilçemizi temsil eden “NKV Oryantring Takımı” çalıştırıcısı Erdal Talıçukur öğretmenimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, kendilerini kutluyoruz.

Oryantiring, toplumumuzda fazla bilinmeyen bir spor dalı olarak kabul ediliyor. Pusula ve harita aracılığıyla yön bulma sporu olarak adlandırılıyor.

oryantring beypazari (2)

oryantring beypazari (1)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika