...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1958 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAŞKAN KAPLAN ÇARŞAMBA PAZARINDA HALKLA BULUŞTU

30 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlandı 388 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»BAŞKAN KAPLAN ÇARŞAMBA PAZARINDA HALKLA BULUŞTU

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ilçenin en yoğun günlerinden olan Çarşamba günü vatandaşlar ve esnafla bir araya geldi

BBB_7237 (Small)Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan Beylerin pazarında esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelerek hem sohbet etti, hem çalışmaları hakkında bilgi verdi. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaplan’a ilgi büyük oldu.

“Geliyoruz yerinizde bulamıyoruz” diyen vatandaşa “Oturmaya gelmedik, yerimizde oturacak zaman değil. Beypazarı’na sözümüz var.Henüz yolun başındayız, daha çok çalışacak, daha çok kapı aşındıracağız ki ilçeye hizmet gelsin. Yerimizde durmadık sürekli ilçeye gelecek yatırımları takip ettik, sözler aldık. İlçemize şu ana kadar gelen yatırımın maliyeti 70 Milyon lirayı buldu. Çok yoğunuz ve şikayetçi değiliz, biz yorulmaya geceyi gündüze katmaya talip olduk. Vatandaşlarımızın içi rahat olsun, herşeyin en iyisini, en güzelini yapacağız. ‘Kapısından kovuyormuş’ diyen bile olduğunu duydum.O makamlarda biz kalıcı değil, emanetçiyiz. Halkın kapısından, halkı kovmak nedir. Bu sözleri çıkaranları kınıyorum. Bugün olduğu gibi gerekitiğinde kapınıza, ayağınıza gelip, ben sizleri dinleyeceğim. Güzel bir pazaryeri için kamulaştırma ile ilgili ufak pürüzler kaldı, herşeyi çözüyoruz, gereken sadece zaman.” dedi.

Başkan Kaplan vatandaşların bazı istek ve şikayetlerinin çözümü için gerekli talimatları verirken, bir pazar tezgahında da tartının başına geçerek sebze satışı yaptı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bedava Bonus Veren Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika