...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BAŞKAN ÖZALP’TEN BEYPAZARI BASININA İFTAR YEMEĞİ

06 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 600 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BAŞKAN ÖZALP’TEN BEYPAZARI BASININA İFTAR YEMEĞİ

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp Beypazarılı basın çalışanları ile iftarda bir araya geldi

cengiz ozalp beypazari basin mensuplariylaRamazan ayının bitimine sayılı günler kala Beypazarı Taş Mektep’te gerçekleştirilen iftar yemeğine Beypazarı’nda faaliyet gösteren yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldılar. İnternet haber sitesi sahiplerinin de davet edildiği iftar yemeğine Beypazarı  Ak Parti İlçe Başkanı Avni Erdoğan’da katıldı.

İftar yemeği sonrası gecenin ilerleyen saatlerine kadar basın mensuplarının çeşitli sorularına cevap veren Başkan Özalp, görev süresi içerisinde yaptığı hizmetleri ve hedeflerini açıklarken “Daha yapacak çok işimiz var. Ben Beypazarı için elimden geleni yaptım. Başım dik vicdanım rahat. Öncelikli hedefim altyapıyı bitirmek, altyapıda artık son aşamalara geliyoruz. Biri Oğuzkent biri Hacıkara Mahallesinde 2 kapalı Pazar yapımına başladık, bunları bitireceğiz. Pis su ve içme suyu arıtma tesislerimizin temelini atacağız. Doğalgaz için her şey tamam. Altyapı ile uğraşırken bir taraftan da yolları bozuyoruz. Çalışmaların bittiği mahallelerde yolları yeniden yaptık” dedi. Özalp daha sonra ilerideki hedeflerinden bahsetti.

Başkan Özalp eski Beypazarı Devlet Hastanesi’ni almak için çalışmalarının olduğunu ve olursa o bölge için projelerinin hazır olduğunu ifade etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren samimi sohbette önemli bir konuya daha değinildi. Büyükşehir yasasıyla Ankara Büyükşehir Belediyesi meclisinde Beypazarı’nın 5 kişiyle temsil edilmesi, Beypazarı Belediye Meclis üyesi sayısının 25 e çıkması ve belediye gelirlerinin artması için Beypazarı nüfusunun 50001 olması gerektiği ve 3000 eksiğin bulunduğu ifade edildi. Beypazarı’na asıl hizmetin ikametin Beypazarı’na aldırılması olduğu ve her Beypazarılının bunu görev edinmesi gerektiği,  Ankara’da yaşayan Beypazarılıların birincil ikamet adreslerini Beypazarı’na aldırmaları durumunda bile bu sorunun aşılabileceği ifade edildi. Bu konuda yapılması gerekenler masaya yatırıldı.

IMG_6178 (Small)

IMG_6164 (Small)

IMG_6163 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz