...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1965 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA
[metaslider id="12862"]

BELEDİYE WEB SİTESİ VASATIN ÜSTÜNE ÇIKAMADI

09 Aralık 2018 Tarihinde Yayınlandı 2.411 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BELEDİYE WEB SİTESİ VASATIN ÜSTÜNE ÇIKAMADI

Binlerce lira verilerek geçtiğimiz günlerde yeniden yapılmasına gerek duyulan Beypazarı Belediyesi web sitesi vasatın üstüne çıkamadı.

Daha önce yine yüksek rakamlar ödenerek yaptırılan ancak gayet şık olmasına rağmen yeniden yaptırılan web sitesinin şu anki durumu amatör görüntüsü, çağdaş, dinamik web sitelerinin çok gerisinde, kurumsallıktan uzak kalması ile görenlerin tepkisini çekiyor.

Beypazarı Tarihi evleri ve havucun kullanılmadığı, belediye logosu ve beypazarı belediyesi yazısının yanı sıra diğer yazı karakterlerinin hali, renk uyumsuzluğu, arkaya alelade atılan bir fotoğraf ile geçiştirilmesi, birçok hata ve güvenlik açığı barındırması sitenin aceleye geldiğini gösteriyor.

Beypazarı Belediyesi’nin Bilgi İşlem ve Basın Yayın Birimi bulunuyor ancak, nitelikli personel bulunmaması dolayısı ile internet sitesinin yenilenmesi işi herhangi bir ihale yapılmadan dışarıdan firmalara yaptırılıyor.  Daha önce yine binlerce lira verilerek 2 kez yenilenen sitenin yapımı için neden normalin kat kat üstünde, hatta bir otomobil parası harcanıyor veya neden değiştirilme gereği görülüyor muamma. 
Beypazarı turizmi, tarımı ile anılan bir ilçe. Diğer turistik ilçelerin internet siteleri ile karşılaştırdığınızda neden beğenilmediğini, neden bu kadar para ödenip kurumsallıktan uzak, amatör bir tasarım yaptırıldığını sormamak elde değil.
Aklımıza gelen örnekleri incelediğimizde Keçiören Belediyesi, Safranbolu Belediyesi, kardeş ilçe Karesi Belediyesi, Yenimahalle Belediyesi, Çankaya Belediyesi web sitelerine bir göz atmanız modern ve kurumsal tasarım ile amatör tasarım farkını görmenizi sağlayacaktır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Bahis Siteleri
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika