...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI 1.ULUSLARARASI GENÇLİK VE SPOR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

31 Ağustos 2013 Tarihinde Yayınlandı 569 Kez Okundu
Ana Sayfa » Foto Galeri»BEYPAZARI 1.ULUSLARARASI GENÇLİK VE SPOR ŞÖLENİ ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

beypazari genclik soleni (5)“Gençlik Merkezleri Buluşuyor” sloganıyla Çankaya Gençlik Merkezi ve Beypazarı Belediyesi’nin düzenlediği 1.Uluslararası Gençlik ve Spor Şöleni etkinlikleri devam ediyor.

29 Ağustos’ta başlayan 1.Uluslarası Gençlik ve Spor Şöleni etkinlikleri kapsamında Perşembe ve Cuma akşamı Ankara Parkı ve Atatürk Parkı’nda Sincan,19 Mayıs, Yenimahalle, İzmir, Bitlis, Samsun, Adıyaman, Isparta ve Kıbrıs gençlik merkezlerine bağlı gençler Osmanlı dövüş sanatı Sayokan, Karate ve yörelerine ait çeşitli halk oyunlarını sergilediler. Etkinlikler kapsamında Türk Halk Müziği Konserleri, Sema Gösterileri ve tasavvuf müziği konserleri verilirken, futbol ve voleybol müsabakaları da gerçekleştirildi.

Etkinlikler bugün (31 Ağustos Cumartesi) ATATÜRK Parkı’nda Ebru, Tezhip, Keçe işleme gibi çalışmaların yanı sıra Saat 14:00 te “Bir Selam Bin Kelam” proje uygulaması, Saat 19:00 da Ankara Parkı’nda Voleybol ve futbol müsabakaları, Atatürk Parkı’nda Karate ve Sayokan gösterileri, halk oyunları şöleni ve konser ile sona erecek.

Haber ve Fotoğraflar : Kaya Güneş

 

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz