...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI 3 KATLI KAPALI PAZAR TEMELİ ATILDI

10 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 900 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Son Dakika»BEYPAZARI 3 KATLI KAPALI PAZAR TEMELİ ATILDI

Hacıkara Mahallesi’nde kurulan Semt Pazarının yerine yapılan 3 katlı modern pazaryeri için temel atıldı.beypazarı kapalı pazar yeri (1)

Hacıkara Mahallesi’nde 15500   metrekare alan üzerine yapımına başlanan 3 katlı, kapalı Pazar yeri için bir süre önce başlayan hafriyat çalışmaları sona ererek bugün temel atıldı. Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp, Belediye Meclis üyesi Emin Ünlü ve inşaat firması yetkilileri kurban keserek temel attılar.

Yaklaşık 5.5 Milyon TL ye ihale edilen kapalı Pazar yeri Beypazarı Belediyesi’nce yapılıyor.Pazarın en alt katı otopark olarak düşünülürken, ortadaki katta konfeksiyon vb. diğer esnaflara ayrılan kısım, en üst katta ise meyve pazarı yer alıyor.Temeli atılan Pazar yerinde ayrıca Beypazarı Belediyesi’ne ait 16 dükkan yer alacak. Pazar yeri ile birlikte Beypazarı Belediyesi 16 yeni dükkan daha kazanmış olacak. Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp “Bugün temelini attığımız kapalı Pazar yerimiz için çalışmalar aralıksız devam edecek. Hem pazarcı esnafımız, hem vatandaşlarımız bu binanın tamamlanması sonrası rahat edecekler. Halkımıza Hayırlı Olsun” dedi.

beypazarı kapalı pazar yeri (4)

beypazarı kapalı pazar yeri (3)

beypazarı kapalı pazar yeri (2)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz