...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1996 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?

19 Eylül 2013 Tarihinde Yayınlandı 926 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Siyaset»BEYPAZARI AK PARTİ İLÇE BAŞKANI KİM OLACAK?

Beypazarı siyaseti 2014 yerel seçimleri öncesi hız kazanıyor.Başkent gazetelerinden Flaş Gündem gazetesi muhabirinin edindiği bilgilere göre Ak Parti Beypazarı İlçe Başkanı Avni Erdoğan Belediye Başkan Adaylığı için istifa edecek.

“Ak Parti , MHP ve CHP cephelerinde aday adaylıkları netlik kazanmadı. Son dönemde Ak Parti’den İlçe Başkanı Avni Erdoğan , MHP’den Özcan Sözütok ve CHP’den ise Dr. Abdullah Özdemir’in isimleri öne çıkmaya başladı. Ak Parti cephesinde Belediye Başkanı Cengiz Özalp’in ‘Hizmette aksama olur’ söylemleri ile adaylık konusunda renk vermemesi ise dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz Ak Parti İlçe Başkanı Avni Erdoğan başkanlık için istifa haberinin ardından kulislerde farklı sesler yükselmeye başladı. Edindiğimiz bilgiye göre , Ak Parti Beypazarı İlçe Başkanı Avni Erdoğan’ın belediye başkanlığı aday adaylığı için istifası kesinleşti. Ak Parti Ankara İl Koordinatörü Recep Yıldırım, ilçe başkanlığından boşalacak olan koltuğa ,Mehmet Yayın, Zafer Yılmaz, Adnan Dağlıoğlu , Birol Koçak ve Alaaddin Biçen isimleri ile görüşmelere başladığı öğrenildi.”

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz