...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1999 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI BASINI BİRLİK OLDU

08 Şubat 2016 Tarihinde Yayınlandı 774 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI BASINI BİRLİK OLDU

Beypazarı’nda çeşitli basın mecralarında faaliyet gösteren basın mensupları dün akşam düzenledikleri toplantı ile birleşme kararı aldı.

beypazarı basın birliği (Small)Beypazarı’nda 7 yıldan bu yana haberin anında vatandaşlara duyurulmasında önemli rol oynayan internet sitelerinin imtiyaz sahipleri ve ilçenin tek yerel gazetesi Beypazarı Haber Gazetesi, dün akşam gerçekleştirilen toplantı da, birlik kararı aldı. Tamamen kendi imkanlarıyla desteksiz olarak birçok önemli gelişmeyi ilçe halkına anlık duyuran Beypazarı basını, Beypazarı Basın Birliği adı altında haklarının savunulması, güçlenerek büyüme ve reklam, ilan, özel haber gibi ücretli yayınlarda ilçenin tamamına daha etkili ulaşarak maddi imkanların iyileştirilmesi amacıyla ortak karar alınacak bir platform oluşturdu.

Toplantıya Beypazarı Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Yüksel, Beypazarı Gündem İmtiyaz Sahibi Mehmet Ayık, Doğan Haber Ajansı Beypazarı Temsilcisi Kemal Çelen, Beypazarı Postası İmtiyaz Sahibi Muammer Daşdelen, Star Fm Haber İmtiyaz Sahibi Fatma Aydoğan, Beypazarı Son Dakika İmtiyaz Sahibi Seyit Çakır, Beypazarı Yaşam İmtiyaz Sahibi Özgür Kağan Tot, Beypazarı Güncel İmtiyaz Sahibi Gülay Diril adına Editör Cemil Kızmaz, sitemiz Beypazarı Haber Tv İmtiyaz Sahibi ve İhlas Haber Ajansı Beypazarı Temsilcisi Kaya Güneş katıldılar. Gazeteci Kemal Çelen dışında, diğer katılımcılar birlik üyeliğini kabul etti.

BAŞKAN MEHMET AYIK SEÇİLDİ

Sorunların görüşüldüğü ve oluşum hakkında bilgi alışverişinin yapıldığı toplantı da oy birliği ile Mehmet Ayık başkan seçilirken, Beypazarı Basın Birliği üyesi siteler adına reklam ve ilan alımında ise Fatma Aydoğan’a yetki verildi.

REKLAM VE İLANLAR DAHA ETKİLİ DAHA GÜÇLÜ

Beypazarı’nda etkinlik, açılış, reklam ve ilanlarda vatandaşlara ulaşmakta sıkıntı yaşadıklarını sık sık ifade eden vatandaşlar, billboardlara alternatif olarak Beypazarı Basın Birliği üyesi sitelerden herhangi birine reklam veya ilan verdiğinde, birlik üyelerine ait tüm haber sitelerinde ve yerel gazetede aynı şekilde yer alacak. Birlik üyesi basın kuruluşları sosyal medyada sayısı onbinleri geçen takipçisiyle Beypazarı ve bölgenin tamamına ulaşıyor.

beypazari basin birligi (1)

 

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz