...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1995 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI BELEDİYESİ 16 YENİ ARACI FİLOSUNA KATTI

05 Ocak 2015 Tarihinde Yayınlandı 624 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI BELEDİYESİ 16 YENİ ARACI FİLOSUNA KATTI

beypazari belediyesi araç filosu (3)Beypazarı Belediyesi 1883 ten bu yana en büyük araç yatırımını yaparak 16 hizmet aracını törenle filosuna kattı

Yaklaşık 2.5 Milyon Türk Lirasına mal olan, hepsi sıfır kilometre olmak üzere 1 Adet Ekskavatör, 1 Adet Yükleyici, 1 Adet Greyder, 6 Adet Çöp Kamyonu, 3 Adet Panelvan, 2 Adet 4×4 Çift Kabinli Pikap, 1 Adet Otomobil ve 1 Adet Minibüs Beypazarı Belediyesi önünde ilçe protokolü ve vatandaşların katıldığı bir törenle, kurban kesilerek hizmet vermeye başladı.

Törende konuşan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, “Belediyemizin hizmet aracı konusunda ciddi sıkıntıları vardı.İlk aydan itibaren sorunlu ve eskiyen araçlarımızı yenileriyle değiştirmek için çalışmalara başladık. Bugünde bu araçlarımızı belediyemizin filosuna katmanın, halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyorum.Greyderlerimizin en yenisi 86 modeldi, yine bu tarz ağır iş makinalarımızın arıza ve teknik problemlerinin maliyeti yüksek rakamlara ulaşıyordu. Kendimde çiftçiyim ve sıkıntılarını iyi biliyorum. Şimdi araçlarımızın içerisinde bulunan greyder tarla yollarımızın da düzgün bir şekilde açılmasını sağlayacak, vatandaşlarımızın işleri daha kolay daha hızlı yürüyecek” dedi.Başkan Kaplan ayrıca bu ay içerisinde Beypazarı’nda Doğalgaz altyapı çalışmalarının başlayacağı müjdesini verdi.

Kurban kesilmesi ve duaların ardından araçları inceleyen Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, bazı iş makinalarının operatör koltuğuna geçerek vatandaşları selamladı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz