...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1962 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI BELEDİYESİ’NDEN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI’NA ZİYARET

13 Mayıs 2013 Tarihinde Yayınlandı 418 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI BELEDİYESİ’NDEN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI’NA ZİYARET

DSCN4576 (Small)Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp, Belediye Meclis Üyesi Vildan Çalışkan, Belediye Proje Koordinasyon Merkezi Sorumlusu Zafer Poyraz ve Belediye Sosyal Hizmetler biriminden Süheyla Dönmez, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nı ziyaret ettiler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde ve sivil toplum kuruluşlarında özürlülere yönelik başarılı çalışmaları ile bilinen ve  yapılan son düzenleme ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne getirilen Dr.Aylin Çiftçi ile görüşen heyet, engellilerle ilgili çeşitli konularda bilgi aldı.

Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp “Uzun süredir Beypazarı’nda engelli vatandaşlarımıza yönelik çalışmalar yapıyoruz. Bu konuda büyük aşama kaydederek onların yaşam kalitelerini artırdık. Birçok özürlüye özel yapım tekerlekli sandalyeler, akülü araçlar ve çeşitli yardımcı aparatlar temin ettik. Moral bulmaları açısından çeşitli gezi ve eğlenceler düzenledik. Onlara daha faydalı olabilmek adına çeşitli girişimlerimiz var ve bu konuda oldukça deneyimli ve başarılı bir isim olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Aylin Çiftçi ile görüşerek tecrübelerinden faydalandık ve çeşitli konularda bilgi aldık” dedi.

DSCN4574 (Small)

DSCN4574 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika