...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1996 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI BELEDİYESİ’NDEN RAMAZAN YARDIMI

26 Temmuz 2013 Tarihinde Yayınlandı 485 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI BELEDİYESİ’NDEN RAMAZAN YARDIMI

beypazari belediyesi ramazan yardimiBeypazarı Belediyesi’nin yardım eli Ramazan’da yüzlerce aileye uzanıyor.

Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp’in eşi Hamide Özalp Ramazan ayında birçok ihtiyaç sahibine bizzat ulaşıyor. Beypazarı Belediyesi Sosyal Yardımlaşma birimi ile birlikte sıksık maddi durumu iyi olmayan, engelliler ve yaşlıların evlerini ziyaret eden Hamide Özalp, Ramazan ayı münasebetiyle ev ziyaretlerini sıklaştırdı.

Beypazarı’nda Belediyeye müracat edenlerin dışında, daha farklı ailelere de ulaşmak amacıyla mahalle muhtarları ile birlikte hareket edilerek daha çok aileye ulaşıldı. Maddi durumu iyi olmayan ailelere gıda yardımı ve alışveriş çeki verilirken, ev ziyaretleri sırasında yapılan görüşmelerle eğitim bursu ve giyim gibi farklı ihtiyaçlarında tespiti yapılıyor.

Sosyal Belediyeciliği her zaman ön planda tutan Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp, Ramazan ayında belediye olarak ihtiyaç sahiplerine yardımlarını aralıksız sürdürdüklerini belirtti. Mağdur durumdaki ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara imkanları ölçüsünde her türlü yardımın yapılması talimatını veren Başkan Özalp “Ramazan ayı yardımlaşma ve dayanışmanın ön plana çıktığı bereket ayı. Sosyal Yardımlaşma birimimizin tespit ettiği ihtiyaç sahiplerinin dışında belki çekinen, gelemeycek şekilde yaşlı olanlar olur diyerek mahalle muhtarları ile birlikte hareket ettik. Maddi durumu iyi olmayan ihtiyaç sahiplerinin evlerine, eşim Hamide Özalp ve personelimiz bizzat giderek sorunları dinleyip, ihtiyaçları için gerekli yardımları yapıyorlar. Ramazan süresince ve Ramazan sonrasında da önceden olduğu gibi yoksulun, engellinin ve yaşlının yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz