...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI DÜĞÜNLERİNDE AKROPOL FARKI

21 Eylül 2015 Tarihinde Yayınlandı 2.100 Kez Okundu
Ana Sayfa » Advertorial»BEYPAZARI DÜĞÜNLERİNDE AKROPOL FARKI

Beypazarı Akropol Termal Megakent’te ilk düğün gerçekleştirildi.

akropol termal megakent dugun (2)Beypazarı Akropol Termal Şehir kapılarını evlenecek  yeni çiftlere açarak rüya gibi bir düğün organizasyonuyla hizmet vermeye başladı. Beypazarı’nın çok sayıda davetliyi ağırlayabilecek, profesyonel anlamda düğün organizasyonlarına cevap vermek amacıyla herşey dahil sistemi ile rezervasyonlara başlayan Akropol Termal Megakent ilk sınavını verdi.

Beypazarı’nda düğün alanlarına alternatif olarak hizmet sunan termal şehirde yeni evlenecek çiftler rüya gibi bir organizasyonla muhteşem bir düğün gerçekleştirerek dünya evine giriyor. Geniş bahçesi, A kalite hizmet anlayışı, profesyonel ekibiyle hizmet veren Akropol Termal Şehir’de düğün yapmak artık bir ayrıcalık. ‘Her şey Dahil’ düğün organizasyonu paketinin içerisinde yok yok. Gelin hamamı, damat hamamı, süsleme, yemek ve pasta, balayı dairesi, orkestra, havai fişek, kamera ve fotoğraf çekimini kapsayan hizmetleri sunarak düğün derdine son noktayı koyuyor.

Akropol Termal Şehirde yapılan ilk düğünle dünya evine giren çiftler rahat ve güzel bir düğün yaparak misafirlerini en güzel bir şekilde ağırlamanın tadını çıkarttılar. Yaklaşık 3000 davetli için özenle hazırlanan masalar ve alanda 50 kişilik tecrübeli garson ekibi konukları ağırladı. Gökçe Kırgız ve Ankaralı İbocan’ın da sahne aldığı gece, devasa havai fişek gösterileri ile aydınlandı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz