...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2005 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI EVLERİ, SOSYAL YAŞAM VE YEMEKLERİ YURTDIŞINDA TANITILACAK

09 Eylül 2013 Tarihinde Yayınlandı 459 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI EVLERİ, SOSYAL YAŞAM VE YEMEKLERİ YURTDIŞINDA TANITILACAK

Avrupa Birliği Hayat Boyu Öğrenme projesi kapsamında Avrupanın kapısını çalmak başlığı altında 6 ülke ve Türkiye’nin katılımı ile gerçekleşecek olan bir etkinlik için Yenikent İlksan Ortaokulu yetkilileri Beypazarı Belediye Başkanı M.Cengiz Özalp’i makamında ziyaret etti.

IMG_8941 (Small)Hollanda, Belçika, Portekiz ve Almanya’nın proje ortağı olarak yer alacağı etkinliklerde tarihi dokunun yanı sıra sosyal yaşamın örnek teşkil ettiği Beypazarı evleri ve sosyal yaşam, projenin olmazsa olmazı olarak kabul edildi. Proje yetkilileri başkan Özalp’e proje hakkında bilgi verdiler.

Proje yetkilileri proje kapsamında yurtdışında yapılacak olan tanıtımlarda Beypazarı evleri ve sosyal yaşam hakkında görsel materyalleri kullanmanın yanı sıra, Beypazarı’na has lezzetleri de proje ortaklarına tattıracak olmanın heyecanı içerisinde olduklarını bildirdiler.

Proje kapsamında ülkemize gelecek olan ülke temsilcisi öğrenci ve yetkililer gün boyunca düzenlenecek etkinlikler kapsamında Beypazarı’nı ziyaret edecekler.2013 Kasım ayında başlayacak olan etkinlikler, 2015 Mayıs ayında sona erecek.

IMG_8947 (Small)

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz