...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1996 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Haberleri Beypazarı Haber Tv’de

03 Haziran 2018 Tarihinde Yayınlandı 352 Kez Okundu
Ana Sayfa » Beypazarı Haberleri»Beypazarı Haberleri Beypazarı Haber Tv’de

Beypazarı’nın 2009 yılında kurularak güncel haber yayını yapan sitesi Beypazarı Haber Tv bölgenin nabzını tutmaya devam ediyor.

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde 2009 yılından bu yana kendi haberlerini kendi yazabilen, kopyala yapıştır haberciliğinden uzak haber sitesi Beypazarı Haber Tv, beypazarı haberleri nin yanı sıra, nallıhan haber leri, ayaş haber leri, güdül haber leri ile de bölgeden önemli olayları sosyal medyadaki 20 bine yakın takipçisi bulunan www.facebook.com/beypazarihaberleri sayfasının da desteği ile okuyucularına tarafsız bir dille aktarıyor.

Beypazarı’nda haber siteleri arasında sosyal medyadaki takipçi sayısı ve kaliteli içeriği ile yıllardır ilk sırada yer alan Beypazarı Haber Tv sitemizde sponsor reklam, tanıtım yazısı, link satışı, beypazarı web site tasarımı işleri de yapılmakta. Tüm internet tanıtım çalışmalarınız için uygun fiyatlar ve farklı seçenekler için bize e posta veya facebook sayfamız (www.facebook.com/beypazarihaberleri) aracılığı ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mail adresimiz beypazari06@yandex.com

Mail ve facebook sayfamıza gönderilen mesajlarınız en geç bir saat içerisinde hızlı şekilde yanıtlanıyor. Beypazarı’nda yayın yapan yerel tv kanalı şu an bulunmuyor. Daha önce Beypazarı Seyelan Tv karasal yayında faaliyet göstermiş olsa da geçtiğimiz günlerde yayınlarına son verdi. Daha öncesinde 2 Beypazarı yerel radyo sundan biri olan star fm de yayınlarına son vermişti. Beypazarı’nda halen Srt Fm yayın hayatına devam ediyor.

Beypazarı Gündem ve Beypazarı Ajans haber siteleri de aktif haber yayını yapan beypazarı haberleri ne yer veren haber sitelerinden. Gerektiğinde bizimle irtibata geçerek Beypazarı haber siteleri ne ulaşmanız mümkün. Beypazarı’nda yakın zamanda kapanan gazeteler Beypazarı Haber gazetesi, Beypazarı’nın Sesi Gazetesi ve Tanış Beypazarı Gazetesi günümüzde faaliyet göstermiyor.

Bu içeriğimize ulaşabileceğiniz google anahtar kelimeleri

beypazarı basın mensupları

beypazarı yerel basın listesi

beypazarı habercileri

beypazarı gazeteleri

beypazarı haber siteleri

beypazarı radyoları

beypazarı tv

beypazarı reklam

beypazarında tanıtım

beypazarına reklam

beypazarı billboardlar

reklam ücretleri

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz