...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1998 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI HASAT GÜNLERİ’NE HAZIRLANIYOR

05 Eylül 2014 Tarihinde Yayınlandı 731 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Kültür Sanat»BEYPAZARI HASAT GÜNLERİ’NE HAZIRLANIYOR

beypazari hasat gunleriHer yıl Haziran ayının ilk haftasında gerçekleştirilen Beypazarı Festivali’nin Eylül ayına ertelenmesi, ardından da Gazze’de yaşanan katliam dolayısı ile iptal edildiğinin duyurulması sonrası, beklenti içine giren Beypazarı esnafı için kollar sıvandı.

Beypazarı Belediyesi’nin Shopping Fest kapsamında hem tanıtım hemde davet amaçlı olarak Ankara Ulus’ta bugün açılan tanıtım alanında, Beypazarı yöresel ürünleri, Beypazarı Gümüşü, Bindallı, Afiş ve Posterlerle yoğun ilgi gördü. Ulus’ta açılan tanıtım alanının asıl amacı sonradan anlaşıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Muhsin Özdemir sosyal medyadan  5-6-7 Ekim 2014 tarihlerinde BEYPAZARI HASAT GÜNLERİ‘nin düzenleneceğini ve Ankara’lıları ulustaki tanıtım alanında hasat günlerine davet ettiklerini belirtti.

Beypazarı Belediyesi Ulus’ta ki tanıtım standlarını yarın (06 Eylül 2014 Cumartesi) Bahçelievler 7.Cadde girişinde açarak, Ankaralıları Hasat Günleri’ne davet etmeye ve Beypazarı’nı tanıtmaya devam edecek.  Beypazarı tanıtım günlerinin kurban bayramının 3. 4. ve 5. günleri de devam edeceğini ifade eden Başkan Yardımcısı Muhsin Özdemir’in Hasat Günleri için izlediği bu yol, görüşlerini aldığımız Beypazarı esnafının da beğenisini topladı.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz