...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 2003 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Beypazarı Maden Suyu

26 Şubat 2013 Tarihinde Yayınlandı 1.254 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Beypazarı Maden Suyu

Şirketimiz 1957 yılında Hacı Cemil ERCAN tarafından kurulmuş olup, 1980 yılından itibaren modernize olarak daimi yatırımlarla kendisini yenileyip geliştirmiştir.

2002 ve 2005 yıllarında ithalatı gerçekleşen İtalyan SIMONAZZI marka 50.000′er şişe/saat kapasitelik tesisleri de kurup halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Beypazarı Doğal Mineralli Suyun içerdiği zengin minareller açısından gün geçtikçe pazar payı artmaktadır. Doğal Mineralli Suyun cam şişeler içinde tüketilmesi bizce en sağlıklı olanıdır. Çünkü pet şişelerin zamanla Doğal Mineralli Suya hoş olmayan tat ve koku bıraktığı, ayrıca raf ömrünün cam şişeye oranla daha az olduğu tespit edilmiş ve gözlemlenmiştir. Bu nedenle firmamız 200 cc ve 500 cc özel tip cam şişe yaptırmış olup, halkımızın beğenisine sunmuştur.

Toplamda 160.000 şişe/saat kapasite ile iadesizleri ve 40.000 şişe/saat kapasite ile de dönüşümlü maden sularını hijyenik şartlarda hiç el değmeden ISO 22000:2005 ve ISO 9001-2008 standartlarına uyum sağlayarak piyasaya arz edilmektedir. Bu kapasitesini piyasanın talebine göre kullanabilmektedir. İşletmemizde titizlik ve temizlik ön planda tutulmaktadır. Bunu sağlamak amacı ile kurmuş olduğumuz laboratuarda analizler eksiksiz yapılmakta olup, müşterilerimiz Doğal Mineralli Suyu gönül rahatlığı ile tüketebilirler. Şirketimiz Doğal Mineralli Suyun dağıtımını K.K.T.C. dahil olmak üzere yurt genelinde yapmaktadır. Ayrıca Suriye, Arabistan, İngiltere, Fransa, Danimarka, Belçika ve Hollanda’ya da ihracat yapmaktadır. Mineralli Su sektöründe 52. yılına giren Beypazarı Karakoca Doğal Maden Suyu İşletmemiz, şimdi de Meyve Aromalı Doğal Zengin Mineralli Gazlı İçecek üretimine başlamıştır. Modren dolum tesislerimizde, mineralli suyun doğal yapısına hiçbir şekilde müdahale edilmeden ve değerlerinde herhangi bir değişiklik yapılmadan meyve aromalı doğal zengin mineralli gazlı içecek üretilmektedir. Aromalarımız, meyvenin kendisinden elde edilmekte olup %100 doğaldır. Halkımıza sunduğumuz bu yeni lezzet, mineral zenginliğini meyve tadıyla buluşturmuştur.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz