...
-

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 32 Kategoride 1961 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

BEYPAZARI ORMAN İŞLETME 100 GEÇİCİ İŞÇİ ALDI

01 Nisan 2015 Tarihinde Yayınlandı 417 Kez Okundu
Ana Sayfa » Haberler»Güncel Haberler»BEYPAZARI ORMAN İŞLETME 100 GEÇİCİ İŞÇİ ALDI

İSKUR GECİCİ İSCİ ORMAN İSLETME (Small)Beypazarı Orman İşletme Müdürlüğü, İŞKUR’un toplum yararına çalışma programı kapsamında 6 ay süreyle çalışacak 100 geçici işçi aldı.

6 ay süre ile Asgari Ücret ve Sigorta ile çalışacak personel bugün iş başı yaptı.Beypazarı çevresinde ağaçlandırma ve fidan dikimi yapacak personel İŞKUR da kaydı bulunan ve ilçede ikamet eden vatandaşlar arasından seçildi.TYP’ye başvuran katılımcılarda, Kurumun o yöredeki İl Müdürlüğüne/Hizmet Merkezine kayıtlı işsiz durumunda olmaları; en az 18 yaşını tamamlamış olmaları; herhangi bir öğretim kurumunda öğrenci olmamaları (açıköğretim öğrencileri hariç); emekli, malul, dul ve yetim aylığı almamaları; Kamudan herhangi bir ad altında maaş vb. gelirlerinin olmaması şartları aranırken, 209148 numaralı Toplum Yararına Programa başvuru yapılması zorunlu olarak istendi.

İŞKUR’dan alınan bilgilere göre işçi seçiminde Kadınlar, 35 yaş üstü bireyler, Engelliler, Eski hükümlüler, Terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralananlara öncelik tanındı.

 

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Bahis Siteleri| haberler|
error: HABERLERİMİZİN KOPYALANMASI YASAKTIR !

beypazarı haber

beypazarı gündem

beypazarı

beypazarı sondakika